> > > Klasyki do nauki gry na perkusji w wersji elektronicznej

Hudson Music ogłosił cyfrową dystrybucję katalogu klasycznych książek perkusyjnych Alfred Music.

Dostępne są teraz pierwsze 6 tytułów:

  • Stick Control – George Lawrence Stone
  • Advanced Techniques for the Modern Drummer – Jim Chapin
  • Future Sounds – David Garibaldi
  • Progressive Steps to Syncopation for the Modern Drummer – Ted Reed
  • 4-Way Coordination – Marvin Dahlgren, Elliot Fine
  • Accents and Rebounds – George Lawrence Stone

Każda książka jest dostępna do natychmiastowego pobrania i można ją przeglądać na urządzeniach Mac, Windows, iOS i Android.

Stick Control – George Lawrence Stone

Mówiąc najprościej, nie ma lepszej książki perkusyjnej niż Stick Control. Książka ta, często nazywana biblią bębnów, zawiera setki podstawowych rytmów do zaawansowanych i porusza się w kategoriach takich jak pojedyńcze uderzenia, triole, short rolls’y, przednutki czy progresję w rollach.

Advanced Techniques for the Modern Drummer – Jim Chapin

Klasyczna książka o niezależności jazzowej, teraz z dźwiękiem. To klasyczne opracowanie powinno znaleźć się w bibliotece każdego perkusisty by znacznie poprawić niezależność i koordynację, chwyt, moc, szybkość i wytrzymałość na zestawie perkusyjnym.

Future Sounds – David Garibaldi

Sekrety przełomowych technik perkusyjnych funk/jazz fusion Davida Garibaldiego są przedstawione z dźwiękiem w tym innowacyjnym eBooku. Niezależnie od tego, czy grasz rock, heavy metal, jazz czy funk, nauczysz się włączać do swojej gry współczesne linearne style i koncepcje muzyczne Garibaldiego.

Progressive Steps to Syncopation for the Modern Drummer – Ted Reed

Jedna z najbardziej wszechstronnych i praktycznych prac, jakie kiedykolwiek napisano na perkusję. Stworzona wyłącznie z myślą o synkopowaniu, zyskała swoje miejsce jako standardowe narzędzie do nauki synkopowania dla początkujących perkusistów i wzmacniania umiejętności czytania nut.

4-Way Coordination – Marvin Dahlgren, Elliot Fine

Podręcznik metodyki rozwoju całkowitej niezależności w grze na perkusji, z różnymi ćwiczeniami rytmicznymi. Zaprojektowany, aby prowadzić perkusistę od prostych wzorów rytmicznych do zaawansowanych układów polirytmicznych, rozwijać umiejętności i techniki słuchania oraz zapewniać wgląd w grę na perkusji we wszystkich stylach.

Accents and Rebounds – George Lawrence Stone

Kontynuacja klasycznego Stick Control, opiera się na podstawach rytmicznych z  akcentowaniem i bardziej zaawansowanym rytmami, aby poprawić finezję gry i jej kontrolę. Ta książka zawiera sekcje dotyczące akcentowanych ósemek, nut z kropkami i triol, a także kontroli odbicia i nie tylko.

Tutaj zestawienie najbardziej popularnych książek do nauki gry na perkusji

25 ponadczasowych książek dla perkusistów

Więcej na temat Hudson Music możesz przeczytać w naszych artykułach

Hudson Music digital book sampler

Hudson Music przedstawia klasyki od Alfred Publishing i Hal Leonard

GADDIMENTS – pierwsza książka Steve’a Gadda od Hudson Music