> > Klinika Aarona Spearsa Odwołana

Perkusyjne wydarzenie roku będzie musiało poczekać

Z wielkim smutkiem przekazujemy informację o tym, iż Aaron Spears nie przyjedzie do Polski aby w najbliższy wtorek aby prowadzić klinikę perkusyjną w Grodzisku Mazowieckim. Ma jednak bardzo ważne wytłumaczenie. Przeczytajcie oświadczenie organizatorów:

“ze względów od nas niezależnych warsztaty Aarona Spears nie odbędą się. W dramatycznych okolicznościach zespół podjął decyzję o zagraniu impromptu koncertu w hołdzie ofiarom masakry w Manchesterze. W związku z tym w nadchodzącym tygodniu odbywać się będą intensywne próby. Jest to oczywiście wyjątkowa i od nikogo niezależna sytuacja, do końca walczyliśmy by wydarzenie się jednak odbyło. Osoby które zakupiły bilety w Centrum Kultury dostaną oczywiście zwrot – w tych sprawach proszę o kontakt z CK w Grodzisku Mazowieckim www.centrumkultury.eu

Aaron będzie w Europie jeszcze w tym roku i wtedy na pewno uda nam się jeszcze coś fantastycznego zrobić. Przykro nam, ale mamy głęboką nadzieję że zrozumiecie tę sytuację. Pozdrawiamy i zapraszamy na następne perkusyjne wydarzenia!

Emilia Benedykcińska
Paweł Twardoch”

aaron_spears__large

Wciąż jesteśmy wstrząśnięci tym, co stało się podczas koncertu Ariany Grande, i wyrażamy głębokie współczucie dla rodzin, które straciły swoich najbliższych. Liczymy również, że zgodnie z zapowiedziami organizatorów będziemy mogli jeszcze w tym roku podziwiać Aarona i jego niesamowite umiejętności!

https://www.facebook.com/events/1902463616691678/

Share