> > > Klinika perkusyjna Simona Phillipsa

Legendarny perkusista poprowadzi klinikę w Warszawie

Ledwo opadł kurz po świetnym wydarzeniu, jakim była klinika wybitnego artysty, którym bez wątpienia jest Brian Frasier Moore, a już za niecałe dwa miesiące, 11 czerwca w warszawskim Hard Rock Cafe wystąpi kolejny wirtuoz- Simon Phillips! Perkusista, który ma w swoim dorobku artystycznym współpracę z takimi zespołami i artystami jak TOTO, Judas Priest, Michael Schenker, Eric Clapton, Gary Moore, Mick Jagger czy David Gilmour. Nie jest to koniec niesamowicie długiej listy, aczkolwiek nie na tym powinno się skupić. Najważniejsze jest to, że muzyk tej klasy przyjedzie do Polski, aby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem!

Simon Phillips klinika

Ci, którym nie znany jest jego oryginalny styl, albo nie kojarzą jego gry z wymienionych wcześniej projektów prezentujemy materiał video naszego autorstwa z Tama 40th Anniversary Drum Festival. Uwierzcie, że to wspaniałe solo Simona trzymało w napięciu od początku do końca- nie inaczej będzie w Warszawie!

Krótkie podsumowanie:

Data 11.06.2017 (Niedziela)
Start 20.00
Miejsce HARD ROCK CAFE WARSZAWA
https://www.prodrum.pl/Special-id-1.aspx

Bilety 99zł Przedsprzedaż
W dniu imprezy 119zł

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Zapraszamy serdecznie do udziału w tej klinice, jest to wyjątkowa okazja do usłyszenia i zobaczenia jednego z najbardziej cenionych perkusistów świata!

Share