> > > Kolejne nowe wykończenia bębnów Gretsch

Gretsch Renown to zestaw perkusyjny ze średniej półki cenowej, który charakteryzuje się korpusami wykonanymi z 7-warstwowej sklejki klonowej z krawędziami o nachyleniu 30 stopni, a także wykończeniem wnętrza o nazwie “Silver Sealer”.

Gretsch Catalina Club to z kolei zestaw zbudowany w oparciu o centralkę o głębokości 14″, z korpusami o różnych średnicach i krawędziach o nachyleniu 30 stopni, a wykonanymi w całości z mahoniu.

Obecnie firma ogłasza wprowadzenie dwóch nowych wykończeń dla tych popularnych serii bębnów:

  • Satin Antique Blue Burst poszerza wachlarz wykończeń serii Renown dając łącznie siedem dla ośmiu konfiguracji korpusów

Renown Satin Antique Blue Burst

  • Catalina Club Yellow Satin Flame jest kolejnym wykończeniem po Blue Satin Flame, który wprowadzono w 2018 r. Okleina inspirowana wykończeniami vintage jest jedną z dwóch dostępnych wraz z czterema wykończeniami satin lacquer

Catalina Club Yellow Satin Flame

Brand Manager w firmie Gretsch, Andrew Shreve, komentuje to tak: “Zawsze szukamy nowych wykończeń, które z jednej strony przykuwają uwagę, a z drugiej są zgodne z tradycyjnym wyglądem bębnów Gretsch. Mamy świadomość preferencji fanów marki i staramy się ich zadowolić.”

Więcej szczegółowych informacji znajdziecie na oficjalnej stronie firmy Gretsch:

https://www.gretschdrums.com/drums/renown
https://www.gretschdrums.com/drums/catalina-club