> > > Komu oddalibyście hardware do naprawy?

Ford Drums to firma, którą prowadzą dwaj dżentelmeni: Jimmy Ford (były perkusista Lionela Hamptona) i Jay Gaylen (spec od marketingu, który pracował dla takich marek jak: Gretsch, Gibraltar czy Toca). Bębny ich produkcji to robota najwyższej próby i świadectwo doskonałego opanowania rzemiosła budowania instrumentów perkusyjnych.

ford-drums-logo

Pełna oferta firmy jest bez wątpienia godna najwyższej uwagi Bębniarzy i Bębniarek i już wkrótce przybliżymy ja bardziej szczegółowo. Jednak dziś chcielibyśmy zwrócić Wasza uwagę na fakt, iż firma nie unika także wykonywania robót naprawczych związanych z hardwarem. Ileż to razy borykaliście się z przekręconym gwintem, luźnym łożyskiem czy innym irytującym problemem tego typu? Niedawno pochwalili się na FB tym, że ich warsztat przyjmuje coraz więcej zleceń na naprawę lub wymianę części i zrobienie przeglądu technicznego pedałów perkusyjnych (zobaczcie post TUTAJ).

Naturalnie nikt nie będzie zasuwał z Polski do Santa Ana w Kalifornii, żeby wyregulować lub naprawić swoją stopkę (choćby nawet była podwójna). Mamy w związku z tym pytanie: komu w Polsce powierzylibyście swój sprzęt w razie potrzeby?