> > > Konkurs w ramach Warsaw Drum Festival

Konkurs “Stargate” podczas Warsaw Drum Festival 2015

Bębniarki i Bębniarze! Jak wielu z Was już zapewne się orientuje, w dniach 4 – 6 września 2015 r. odbędzie się festiwal perkusyjny o nazwie WARSAW DRUM FESTIVAL, którego pomysłodawczynią i organizatorką jest znana Wam wszystkim doskonale perkusistka, edukatorka i, jak widać, także animatorka kultury – Agnieszka “Aggie” Trzeszczak.

Jednym z wydarzeń planowanych w ramach tej imprezy jest Stargate Drum Contest. Konkurs ten jest pomyślany jako szansa na to, aby pokazać się szerszej publiczności jako support zespołu Coma.

WDF Stargate

Aby wziąć udział w konkursie należy:
1. wrzucić na You Tube swój DRUM COVER lub NUMER zagrany na żywo ze swoim zespołem
2. nazwać film: WARSAW DRUM FESTIVAL – imię nazwisko lub nazwa zespołu – Stargate Drum Contest 2015 i oznaczyć go #warsawdrumfestival #wdf2015 #stargatedrumcontest #sdc2015
3. wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na: www.drumfestival.pl/konkurs

Potwierdzeniem rejestracji będzie wpłata darowizny na rzecz fundacji Groove of Life, o której już informowaliśmy jako BeatIt. Dzięki niej dorzucasz swoją cegiełkę i pomagasz w rozwijaniu edukacji muzycznej w Polsce i masz możliwość uczestniczenia w koncertach i warsztatach festiwalowych.

Nagrody zostały ufundowane przez następujące firmy: Drum Academy.pl, Istanbul Agop, Meinl, Paiste, ROLAND. Przewiduje się również specjalną nagrodę publiczności. Jedną z nagród będzie także VIP PASS uprawniający do udziału w 14 warsztatach, Master Sessions i wejścia do strefy VIP podczas koncertów.

Szczegóły w regulaminie konkursu na http://drumfestival.pl/konkurs/ oraz na https://www.facebook.com/events/374034262793530/.