> > > Książka “Jost Nickel’s Fill Book” dostępna w języku angielskim

Niemiecki mistrz groove’u i stylu, Jost Nickel, właśnie poinformował swoich fanów, że jego najnowsza książka “Jost Nickel’s Fill Book” jest już dostępna w języku angielskim! Teraz ta wyjątkowa pozycja jest jeszcze bardziej przystępna, i może inspirować kolejne grupy bębniarzy.

Po wielkim sukcesie jego poprzedniego dzieła, książki “Groove Book” Jost postanowił podzielić się z adeptami sztuki perkusyjnej swoją wizją wszelakich przejść perkusyjnych. Wszystko, co zawarte jest w tej pozycji wytłumaczone jest prosto, krok po kroku. Muzyk prezentuje bardzo uniwersalne i łatwe do wykorzystania koncepty rytmów przekształconych w przejścia. Różnią się one od siebie poziomem zaawansowania. Znajdziecie tam również pomysły na orkiestrację, możliwości frazowania a także ćwiczenia poprawiające operowanie dynamiką i akcentowaniem. Jost zaprasza do świata podziałów, które przydadzą się zarówno w prostych groove’ach jak i w skomplikowanym shuffle. Książka to nie wszystko, ponieważ kupując ją otrzymujecie również 67 plików MP3 z przykładami oraz dostęp online do 20 materiałów video.

Książkę można kupić tutaj:

https://www.thomann.de/pl/alfred_music_publishing_jost_nickels_fill_book_engl.htm?ref=search_prv_2

Egzemplarze podpisane przez Josta dostępne są tutaj:

http://jostnickel.bigcartel.com/product/jost-nickel-s-fill-book-english-signed-copy

Zapraszamy do korzystania z najnowszego dzieła Josta. “Groove Book” to kawał niesamowitego materiału edukacyjnego. Jesteśmy pewni, że “Fill Book” trzyma ten sam, bardzo wysoki poziom.

http://jostnickel.com/en/start/

Share