> > > Marka Polmuz powraca!

Wygląda na to, że w najbliższych miesiącach będziemy świadkami powrotu legendarnej, choć w przeszłości nie wszystkim dobrze kojarzącej się marki perkusyjnej. Mowa tu o marce…(tremolo na werblu)…POLMUZ!

Sprawcami zamieszania są ludzie z DrumStore – świetnego sklepu perkusyjnego mieszczącego się w Gdyni – pod wodzą jego szefa Tomasza Stukana. Na fejsbukowym profilu sklepu czytamy wpis na ten temat:

Na przełomie wiosny i lata odbędzie się wernisaż całkowicie nowej odsłony tej Polskiej Marki bębnów POLMUZ. Będą to instrumenty o lutniczej jakości w cenach korespondujących do produktów uznanych marek. Dostępne będą zestawy tańsze za ok 3000zł z brzozy z osprzętem jak i zestawy z półki PRO od 4000 zł bez osprzętu. Również zaprojektowaliśmy świetny osprzęt z logówkami Polmuza . W końcu każdy adept sztuki perkusyjnej będzie mógł grać na POLSKICH świetnie dopasowanych cenowo bębnach. Bądźcie czujni!

Dodatkowo w post scriptum pada pytanie: “Jak Wam się podoba nowe logo POLMUZ?” No właśnie. To jak Wam się podoba, Bębniarki i Bębniarze?

Czekamy z niecierpliwością na owoce tego pomysłu!