> > > Meinl Percussion Festival 2018: impreza “drum circle”

Jak już wielokrotnie informowaliśmy, 23 czerwca 2018 w niemieckim Gutenstetten odbędzie się pierwsza edycja festiwalu perkusyjnego organizowanego przez firmę Meinl. Wydarzenie nazywa się Meinl Percussion Festival 2018 i skierowane jest do wszystkich miłośników najróżniejszych perkusjonaliów.

W ramach festiwalu organizatorzy zapraszają na całą serię warsztatów. Przewidziane jest na przykład spotkanie pod hasłem “Drum Circle“, które poprowadzą Ricarda Raabe oraz Sabine Vieten.

Oto zaproszenie ze strony Artystek:

– Festival Update – Ricarda Raabe & Sabine Vieten / "Drum Circles"

– Festival Update – Ricarda Raabe & Sabine Vieten will host our "Drum Circles".Tickets are available here:https://www.meinlshop.de/en/meinl-percussion/ticket-mpf-18/meinl-percussion-festival-2018-e-ticket-mpf18-ticket

تم النشر بواسطة ‏‎Meinl Percussion Festival‎‏ في 4 أبريل، 2018

Ricarda Raabe jest dyplomowaną psycholożką społeczną i pracownikiem społecznym. Ukończyła Wyższą Szkołę Zawodową im. Alice Salomon (Alice Salomon Fachhochschule Berlin). Od 2007 r. prowadzi działalność pod nazwą “Lust auf Trommeln” (“Radość z bębnienia”), w ramach której organizuje i prowadzi drum cricles oraz inne imprezy z bębnami jako motywem przewodnim.

Sabine Vieten studiowała taniec, sztuki piękne, uczyła się w szkole ‘Latin Percussion School’ w Monachium, występowała m.in. z Glennem Frey’em (The Eagles). Od 2005 r. współpracuje z ‘Drum Cafe Germany’, gdzie poprowadziła już około 800 imprez, niektóre dla dziesięciotysięcznej publiczności. Sabine prowadzi drum circles.

Share