> > > Millenium Drums NonaPad

Millenium Drums zaprezentowało nowy elektroniczny pad perkusyjny pod nazwą NonaPad.

Według producenta Millenium Drums Nonapad oferuje wydajne urządzenie z doskonałym feelingiem  i bibliotekę sampli. Instrument zawiera 9 dynamicznych padów, które możemy zarządzać w łatwy sposób.

Nonapad ma być idealnym uzupełnieniem każdej konfiguracji zestawu perkusyjnego, rozszerzając go o dodatkowe 608 dostępnych brzmień i 512 MB miejsca na próbki.

Elektroniczne pady to obecnie praktycznie niezbędny element wyposażenia każdego profesjonalnego perkusisty i stale rosnący segment rynku.

Firma Millenium Drums zapewnia, że NonaPad oferuje łatwość obsługi urządzania i różnorodność sampli w cenie, która zadowoli każdego perkusistę.

Funkcje NonaPad

● 9 padów perkusyjnych

● 608 sampli

● 30 gotowych zestawów

● 512 MB miejsca na próbki WAV

● 3-pasmowy EQ

● Pogłos

● Limiter

● Szybki zapis

● Łańcuch zestawów perkusyjnych

● 2x wyjście główne jack 6,3 mm

● 1 wyjście słuchawkowe stereo jack 6,3 mm

● 2x wejście trigger jack 6,3 mm, 2x wejście pedal jack 6,3 mm

● 1 wejście liniowe stereo jack 3,5 mm

● Pamięć USB

● Wejście i wyjście MIDI

Perkusja elektroniczna jest uważana za kompaktowe i mobilne rozwiązanie, co w przypadku Nonapad jest jeszcze bardziej wyczuwalne.

Firmy, takie jak Roland czy Alesis, od dawna posiadają w ofertach elektroniczne urządzenia z padami. Roland SPD SX czy Alesis Sample Pad Pro, to już kultowe instrumenty.

Tutaj możesz przeczytać więcej o Roland SPD-SX https://www.beatit.tv/?s=roland+spd+sx

Kilka słów na temat marki Millenium Drums:

Od 1995 roku Millenium jest synonimem wysokiej jakości, przystępnych cenowo instrumentów perkusyjnych które konkurują z ofertami uznanych producentów.

Oprócz bębnów akustycznych we wszystkich odmianach – od dziecięcych bębnów po zestawy rockowe i ogromny wybór werbli – perkusje elektroniczne Millennium zwiększyły popularność tej marki. Dla początkujących graczy firma oferuje solidne i możliwe do rozbudowy perkusje elektroniczne które sprawiają, że nauka gry na instrumencie jest prosta i przyjemna.

Doświadczeni perkusiści znajdą w ofercie firmy profesjonalnie zestawy. Instrumenty Millenium spełniają nawet najbardziej wygórowane wymagania.

Oprócz perkusji elektronicznych i bębnów akustycznych, w ofercie znajduje się również duży wybór instrumentów perkusyjnych, akcesoriów oraz części zamiennych.