> > > Moduł perkusyjny Yamaha EAD10

Yamaha EAD10 to moduł perkusyjny, który w połączeniu z zestawem akustycznym daje nam zestaw hybrydowy (zapraszamy do obejrzenia naszego testu: TUTAJ). Dzięki EAD10 mamy możliwość korzystania z bazy sampli. Moduł posiada 50 presetów i 200 scen, co daje grającemu wiele możliwości na spersonalizowanie swoich ulubionych zestawów. EAD10 został wyposażony w 21 Efektów mikrofonowych oraz 10 efektów do Triggerów. Dzięki bezpłatnej aplikacji na urządzenia z systemem IOS można nagrywać, edytować i udostępniać swoje granie na mediach społecznościowych.

EAD10

grafika: yamaha.com

Moduł EAD10 możemy również podłączyć do aplikacji Rec’N’Share, żeby grać utwory z biblbioteki znajdującej się na telefonie, “BPM detector” sam dopasuje metronom, tempo utworu możemy dowolnie modyfikować. Dzięki tej aplikacji mamy też dostęp do loopera. EAD10 daje nam możliwość podłączenia dodatkowych triggerów oraz Footswitchy dzięki, którym będziemy mogli kontrolować różne parametry naszego urządzenia w trakcie grania.

Zapraszamy do obejrzenia całkiem niedawno zamieszczonego przez firmę Yamaha filmu, w którym można zobaczyć jak działa moduł EAD10

Share