> > > Mosiężny timbales od Latin Percussion

Firma Latin Percussion (LP) wprowadziła do swojej oferty instrument o nazwie Brass Timbale, poszerzając tym samym serię “LP Your Kit“.

LP Your Kit” to seria instrumentów perkusyjnych pomyślanych jako dodatek do regularnego zestawu perkusyjnego, co daje perkusistom możliwość poszerzenia palety brzmień, efektów i barw. Wszystkie te instrumenty są przygotowane do łatwego montażu na zestawie perkusyjnym.

Nowe Brass Timbales o głębokości 6½” wyposażono w chromowany osprzęt, a także mocowanie, i dostępne są w dwóch średnicach: 13” (LP6513-B) oraz 14” (LP6514-B). Te nowe pojedyncze timbalesy posiadają te same opcje wyposażenia, co LP Prestige Timbales, w tym: kompaktowe wymiary, wysokiej jakości i chroniony patentem system strojenia od góry (daje możliwość szybkiej korekty stroju), masywna obręcz oraz duża odległość między wytłoczeniami w korpusie, co korzystnie wpływa na rim shoty lub granie cascary. Mocowanie pasuje do ramion o średnicy 3/8” – 1/2”.

Te nowe bębny wprowadzą autentyczne brzmienie timbalesów do każdego zestawu perkusyjnego.

Więcej informacji na temat pojedynczych Brass Timbales, a także innych produktów Latin Percussion, znajdziecie na stronie: lpmusic.com/ #wearerhythm

Zapraszamy do obejrzenia promocyjnych filmików prezentujących timbalesy o średnicach 13” oraz 14″, z udziałem artystki marki LP –  Wiktorii Bialic: