> > > Music Info dystrybutorem marki DIXON w Polsce!

Chyba żadnemu perkusiście w Polsce nie trzeba przedstawiać firmy Music Info sp. z o.o, ale jeśli ktoś nie zna, to już spieszymy z pomocą. Music Info sp. z o.o to firma, która w Polsce zajmuje się dystrybucją produktów związanych z branżą muzyczną. Od profesjonalnych systemów nagłośnieniowych, poprzez instrumenty muzyczne aż po akcesoria. Jeśli chodzi o sprzęt perkusyjny, to w ich ofercie możemy znaleźć instrumenty takich marek jak: Sabian, Adams, Rhythm Tech, Vic Firth, Remo, Aquarian, Gator. 

Miło nam poinformować, że oferta firmy  Music Info rozszerza się o dystrybucję instrumentów perkusyjnych i akcesoriów marki DIXON w Polsce! W ofercie będzie można znaleźć masę hardware’u, akcesoriów, a przede wszystkim zestawów perkusyjnych w naprawdę świetnych cenach! Jak wiadomo, DIXON to tajwański producent instrumentów perkusyjnych uznawanych za jedne z lepszych jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny!

Już teraz zapowiadamy, że test “małych” zestawów DIXONa z serii SPARK pojawi się na naszym portalu niebawem! Łapcie kilka fotek bębnów, które będziemy dla Was ogrywać!