> > > NAMM 2017: stanowisko firmy Dream

BeatIt na stoisku firmy Dream podczas targów muzycznych NAMM 2017

Targi muzyczne NAMM to najpoważniejsza i największa impreza tego typu na świecie. Stwierdzenie to dotyczy wszystkich możliwych rodzajów instrumentów (a więc także i perkusji), nagłośnienia, oprogramowania czy usług związanych z branżą muzyczną. Każdego roku w styczniu na kilka dni olbrzymie powierzchnie trzypiętrowego centrum konferencyjnego w kalifornijskim Anaheim stają się domem dla tysięcy wystawców operujących w każdej gałęzi przemysłu muzycznego oraz dziesiątków tysięcy zwiedzających. Nie inaczej było i w tym roku.To naprawdę trzeba zobaczyć!

Ograniczając nasze relacje do wydarzeń i produktów związanych z perkusją (co jest chyba zrozumiałe) i tak możemy stwierdzić, że w roli wystawców podczas NAMM 2017 pojawili się wszyscy potentaci światowego rynku perkusyjnego (Zildjian, Sabian, Paiste, Meinl, Pearl, Tama, DW, Yamaha, Roland, Sonor, Gretsch), wszystkie firmy, które się dla niego zasłużyły i które się na nim liczą (Istanbul Agop, Istanbul Mehmet, Craviotto, Mapex, Dixon), a także te, które chcą taki status osiągnąć (choćby DREAM Cymbals). Nie można również nie wspomnieć o wielkich nazwiskach spośród perkusistów obecnych w tym roku w Anaheim. Wśród tych ostatnich znaleźli się: Vinnie Colaiuta, Steve Gadd, Steve Smith, Marvin “Smitty” Smith, Benny Greb, Mike Johnston, Danny Carey, Nicko McBrain, John JR Robinson, Daru Jones, Gregg Bissonette, Mikkey Dee, Rick Latham i Vinny Appice czy Gergo Borlai. Możecie nam wierzyć, że to dopiero początek listy.

Stoisko Dream NAMM 2017

Nowości marki Dream

Przemierzając potężne powierzchnie centrum konferencyjnego w Anaheim natknęliśmy się na logo Dream znane nam nie tylko z serii newsów, w których informowaliśmy o fajnych talerzach efektowych RE-FX, ale także choćby ze sklepu Avant Drum Shop, w którym blachy tej marki można nabyć. Oto przed Wami nowe modele wypuszczone na rynek przez firmę DREAM w bieżącym roku: ride Dream Energy 21″, crash ride Dream Energy 21″, crash Dream Energy 19″ oraz ride Dream Dark Matter Eclipse 21″.

Warto się zapoznać z pełną ofertą tych świetnie brzmiących blach. To ciekawa alternatywa dla znanych i uznanych…