> > > NAMM 2017: stanowisko firmy DW

BeatIt odwiedza stoisko DW podczas targów NAMM 2017

Targi muzyczne NAMM to najpoważniejsza i największa impreza tego typu na świecie. Stwierdzenie to dotyczy wszystkich możliwych rodzajów instrumentów, nagłośnienia, oprogramowania czy usług związanych z branżą muzyczną, a więc także i perkusji. Każdego roku w styczniu na kilka dni olbrzymie powierzchnie trzypiętrowego centrum konferencyjnego w kalifornijskim Anaheim stają się domem dla tysięcy wystawców operujących w każdej gałęzi przemysłu muzycznego oraz dziesiątków tysięcy zwiedzających. Nie inaczej było i w tym roku.

Ograniczając nasze relacje do wydarzeń i produktów związanych z perkusją (co wydaje się naturalne) i tak możemy stwierdzić, że w roli wystawców podczas NAMM 2017 pojawili się wszyscy wielcy światowego rynku perkusyjnego (a więc nie mogło zabraknąć i DW), wszyscy, którzy się na nim liczą, a także ci, którzy chcą taki status osiągnąć. Nie można również nie wspomnieć o wielkich nazwiskach spośród perkusistów obecnych w tym roku w Anaheim. Wśród tych ostatnich znaleźli się: Steve Gadd, Steve Smith, Marvin “Smitty” Smith, Benny Greb, Vinnie Colaiuta, Mike Johnston, Danny Carey, Nicko McBrain,  Gregg Bissonette,  Mikkey Dee, no i naturalnie endorserzy marek DW i PDP, na przykład John JR Robinson, Gerald Heyward, Rick Latham czy Daru Jones.

Stoisko DW NAMM 2017

Nowości DW podczas NAMM 2017

Po stanowisku firmy DW na targach NAMM 2017 oprowadzą Was dwaj dżentelmeni: Rich i Ruben. Tego drugiego możecie pamiętać z naszego wywiadu z szefami firmy Drum Cratf, bo tam właśnie stawiał pierwsze kroki w tym biznesie. Nasi gospodarze opowiedzą Wam o najnowszych produktach, jakie wyszły spod ręki Dona Lombardiego, Johna Gooda i współpracowników. Będą to: statyw do hi hatu Low Boy (przeznaczony dla muzyków grających na cajonie), siedzisko perkusyjne ze schowkiem na hardware (tzw. Barrel Throne), hardware Ultralight (bazujący na serii 6000), zestaw PDP New Yorker z sygnaturą Daru Jonesa (małe bębny podróżne z zestawem ultralekkich statywów), przenośny set PDP Concept Maple oraz Pancake Drum (płaska, 20-calowa centralka oparta na serii Design, przeznaczona do urozmaicenia zestawu perkusjonaliów Latin Percussion).

Zapraszamy do obejrzenia relacji BeatIt ze spotkania z nowościami firmy DW podczas targów muzycznych NAMM Show 2017!