> > > Nowe cajony Latin Percussion Mona Tavakoli Signature MT Box

Firma Latin Percussion (LP) wprowadziła na rynek instrument o nazwie LP® Mona Tavakoli Signature Lil’ MT Box Cajon (LP1443L) oraz nową wersję LP® Mona Tavakoli Signature MT Box Cajon (LP14431) z 2018 roku.

Udoskonalony LP® Mona Tavakoli Signature MT Box Cajon (LP14431) posiada teraz ręcznie wykonaną dziewięciowarstwową sklejkę brzozową z płytą przednią wyposażoną w cztery fabrycznie strojone struny, a także brzozową płytę rezonansową w stylu peruwiańskim, aby nadać bardziej estetyczny wygląd i ulepszone brzmienie. Rozmiar pozostaje taki sam i wynosi 18” x 11 ¾” x 12”, a płyty LP Rapid Response Curve poprawiają separację tonów niskich i wywoływanych techniką slap, a także opatentowaną przez Monę konstrukcję z trzema otworami dźwiękowymi.

Nowy LP® Mona Tavakoli Signature Lil’ MT Box Cajon (LP1443L) jest oparty na większym modelu LP14431 i jest kluczowym elementem nieustannej pasji Mony, aby zachęcić więcej ludzi do grania na perkusji! Jego zmniejszone wymiary 11 ½ ”x 7 5/8” x 10” sprawiają, że jest idealny dla mniej rosłych instrumentalistów. Jest wykonany z przyjaznej dla środowiska płyty typu eko-board z brzozową płytą rezonansową i wyposażony w sprężyny werblowe. Każda z nieuderzanych powierzchni cajona jest jaskrawo pomalowana na czerwono, niebiesko, zielono i żółto, co ma na celu wyróżnienie instrumentu w tłumie. Oba modele zdobi logo z inicjałami Mony Tavakoli.

Perkusistka, perkusjonistka i wokalistka Mona Tavakoli jest najbardziej znana z nagrywania i koncertowania z zespołem Jasona Mraza od ponad dekady. Jest współzałożycielką Rock n’ Roll Camp for Girls w Los Angeles, a także jest założycielką żeńskiego zespołu rockowego Raining Jane.

Aby dowiedzieć się więcej o nowych cajonach Mona Tavakoli Signature MT Box oraz o wszystkich innych produktach Latin Percussion, przejdź do lpmusic.com/. #wearerhythm