> > > Nowe Djemby od Latin Percussion

Latin Percussion przedstawia dwie nowe djemby 12 1/2 “w kolorze Siam Walnut i Siam Oak w wykończeniu Dark Wood wraz z uchwytami Kessing-Kessing i X-Strap.

Nowe Djemby wzorowane są na tradycyjnych afrykańskich bębnach i są przeznaczone do gry na stojąco za pomocą paska, na stojąco lub na stojaku. Djembes mają 12″ ”średnicy i są wysokie na 25”. Są wyposażone w naciągi z naturalnej skóry koziej i strojone przy użyciu systemu strojenia Ever-Tune, który zapewnia autentyczny dźwięk i odczucie. Oba instrumenty mają oferować niesamowity dźwięk, od wyraźnych uderzeń do bogatych głębokich basów.

LP Kessing-Kessing to interpretacja tradycyjnego afrykańskiego akcesorium djembe. Dostarczony w zestawie trzech, instrument jest wykonany z lekkiego aluminium i ma stalowe pierścienie, aby zapewnić suchy dźwięk grzechotania. Kessing-Kessing, umieszczony na djembe, zareaguje na wibracje powstające podczas gry na bębnie, aby dodać kolorytu.

Uchwyt LP X-Strap został zaprojektowany tak, aby umożliwić perkusistom łatwe trzymanie djembe lub innego bębna bez uszczerbku dla mobilności. Szeroki na 2” nylonowy pasek mocuje się do bębna za pomocą wytrzymałych haczyków, miękkie, wyściełane poduszki na ramionach zapewniają komfort na wiele godzin gry.