> > > Nowe tłumiki Cymbomute Pro360°

Nowa jakość w wyciszaniu talerzy!

Firma Cymbomute działa nieprzerwanie od 2013 r. Zasada, którą kierują się podczas tworzenia swoich produktów to “utrzymaj feeling- zmniejsz głośność”. Przez kilka lat istnienia udało im się zaproponować perkusistom kilka bardzo ciekawych rozwiązań, dzięki którym mogą skutecznie wyciszyć talerze w swoich zestawach. Daje to dość duży komfort podczas ćwiczenia, ponieważ wrażenia z gry pozostają takie same przy minimalnej głośności blach. Nowością, którą Cymbomute wprowadza obecnie na rynek są tłumiki Cymbomute Pro360°.

cymbomute logo

Najnowsze dziecko firmy Cymbomute to naciągane na brzegi talerza tłumiki z wbudowanym w standardowy materiał silikonowym paskiem (S.B.T- Silicone Bumper Technology), który odpowiada za przyjmowanie siły uderzenia. Pozwala to reszcie obręczy na jeszcze lepsze pochłanianie dźwięku. Nowością jest też żółty pas wzmacniający, który uwydatnia silikon. Dodane rozwiązania technologiczne, poprawiona wytrzymałość i estetyka pozwalają na bezsprzeczne nazwanie tych tłumików mianem profesjonalnych!

cymbomute tłumiki

Nowe tłumiki firmy Cymbomute dostępne są w rozmiarach od 13″ do 22″. Kosztują od 9.99 do 12.99 funtów, a zamówić je można bezpośrednio ze strony producenta: https://www.cymbomute.com/. Jeśli ktoś chciałby zobaczyć, na jakiej zasadzie działają te produkty, zapraszamy do zapoznania się z naszym testem:

Czy ktoś z Was miał już styczność z produktami firmy Cymbomute? Jeśli tak, podzielcie się wrażeniami w komentarzach!

Share