> > > Nowe werble TAMA Star

Trzy nowe werble TAMA Star Solid

Wszystkie Bębniarki i wszyscy Bębniarze wiedzą już o istnieniu tyleż wspaniałych, co drogich instrumentów TAMA Star oraz towarzyszącego im hardware’u. W tym roku przyszedł czas na werble z tej szeroko opisywanej przez branżowe media serii.

Jak informuje producent linia werbli TAMA Star zostaje właśnie wzbogacona o trzy werble z litymi korpusami o wymiarach 14″ x 6″ i grubości 7 mm. Wszystkie wyposażono w siedmiomilimetrowe obręcze wzmacniające Sound Focus Rings, odlewane obręcze na 8 śrub, długie lugi, maszynkę Linear Drive oraz sprężyny Hi-Carbon Snappy Snares.

TAMA Star Solid Snares

Dwa werble wykonano z drewna zebrawood – ciemnoszary nosi nazwę Charcoal Zebrawood Burst, a ciemnoniebieski to Indigo Zebrawood Burst. Według producenta charakteryzują się one wysoką czułością i szybką reakcją.

Trzeci instrument to Oiled Natural Spruce, czyli budulcem jest drewno świerkowe. W tym przypadku japoński potentat chwali się brzmieniem nieporównywalnym do żadnego innego, charakteryzując je jako posiadające wyjątkowo łagony atak połączony z otwartym wybrzmieniem.

Zainteresowani mogą uzyskać więcej informacji na stronach:

www.tamadrum.pl 

www.facebook.com/TamaDrumsPolska