> > > Nowe wykończenia zestawów DW Performance

Drum Workshop Inc. (DW) dodaje dwa nowe kolory do zestawów perkusyjnych z serii Performance. Są to wykończenia matowe i lakierowane: Metallic Charcoal oraz Gold Mist.

Podczas produkcji bębnów z serii DW Performance korzysta się z wielu rozwiązań z najwyższej półki. Należą do nich wytwarzane w Kalifornii korpusy Pure Maple z wykorzystaniem chronionej patentem technologii HVX, system strojenia True-Pitch™, zawieszenie tomów STM Suspension Tom Mount System™, trójpozycyjna maszynka werblowa MAG Throw-Off™, czy naciągi DW by Remo.

Zestawy perkusyjne z tej serii są częścią oferty DW od ponad dekady i gra na nich wielu artystów związanych z marką. John Good – Wiceprezes DW i firmowy “zaklinacz drewna” – komentuje to tak: “Jesteśmy dumni z faktu, w jaki sposób ta seria bębnów ewoluuje przez lata. Jest to najlepszy wybór dla tych wszystkich, którzy pragną posiadać najwyższej jakości instrument wykonany z najlepszego północnoamerykańskiego klonu bez wchodzenia w świat bębnów customowych.

Oba kolory charakteryzują się perłowym wykończeniem połączonym z nierzucającą się w oczy satynową warstwą zewnętrzną. Wszystkie bębny z tej serii posiadają charakterystyczne dla DW lugi typu “Quarter Turret”, a także chromowany hardware.

Więcej informacji na temat serii DW Performance, a także pełnej palety kolorów można znaleźć pod adresem: www.dwdrums.com/drums/performance/.