> > > Nowości na 2021: Latin Percussion Tony Succar Signature Timbales

Firma Latin Percussion (LP) ogłosiła wypuszczenie na rynek timbalesów z sygnaturą Tony’ego Succar’a.

Timbalesy LP sygnowane przez dwukrotnego zdobywcę nagrody Latin Grammy Award są oparte na popularnym modelu Tito Puente i oferują połączenie wykończenia Rainbow Chrome z mosiężnymi korpusami, osprzęt w kolorze Black Nickel i czarnymi naciągami LP. Całkowicie nowe platerowanie daje za każdym razem wyraźne wariacje kolorów, dzięki czemu każdy zestaw jest jedyny w swoim rodzaju. Timbalesy w rozmiarach 14″ i 15” x 6,5” są zamontowane na wytrzymałym statywie z regulacją wysokości, zapobiegającą “grzechotaniu” i odlewaną regulację kąta nachylenia instrumentu wyposażoną w zębatkę. W zestawie znajduje się również solidny uchwyt do cowbella, pałeczki oraz klucz do strojenia.

Tony Succar przeszedł do historii w 2019 roku, kiedy został najmłodszym zdobywcą nagrody Latin Grammy dla producenta roku i najlepszego albumu z gatunku Salsa. Tony jest najlepszym przykładem nowej generacji muzyków wykonujących salsę i latynoski jazz. Współpracował z imponującą grupą znanych artystów, do których należą między innymi: Tito Nieves z Indii, Jon Secada, Mark Anthony, Sheila E., Arturo Sandoval, Judith Hill i Obie Bermudez. Jego najnowsze projekty obejmują produkcję i współreżyserię dokumentu PBS „Roots of Latin Jazz”, którego premiera odbędzie się w lipcu 2021 roku. Jego najnowszy singiel „Tu Mejor Equivocación” powstał we współpracy z YX, sensacją Tik Tok.

Mówiąc o swoich nowych, charakterystycznych timbalesach, Tony Succar powiedział: „Jestem niezwykle podekscytowany tym, że świat może doświadczyć tych timbalesów i jestem naprawdę zadowolony, że są oparte na modelu Tito Puente. Tito jest moją muzyczną inspiracją – kimś, kogo podziwiam i którego śladami mam nadzieję podążać. Dziękuję, LP!

Aby dowiedzieć się więcej o nowych instrumentach Tony Succar Signature, wejdź na lpmusic.com