> > > Nowości na 2021: Rogers

Rogers przedstawia limitowane werble Dyna-Sonic na 2021 rok! Nowa kolekcja specjalnie skonstruowanych instrumentów, będzie produkowana w ograniczonych seriach i zaprezentuje nowe, egzotyczne wykończenia korpusów.

Dostępny od lutym 2021 r. Rogers Fruitwood Stain to nowy wariant słynnego miodowego wykończenia wnętrza korpusów werbli Rogersa – teraz prezentowany w pięknej zewnętrznej wariacji. W marcu 2021 roku pojawi się  Rogers Wildwood Curly Maple. Będzie się wyróżniał nowym wyglądem, ręcznie dobranymi, “trójwymiarowymi” zewnętrznymi sklejkami z soczystym, bursztynowym odcieniem. Każdy bęben będzie całkowicie unikalny!

Prezentowane instrumenty są ręcznie budowane w warsztacie firmy Rogers w USA i posiadać będą opatentowaną przez Rogersa konstrukcję korpusu oraz legendarny już system napinania sprężyn do werbla. Te limitowane werble w wersjach Fruitwood Stain i Wildwood Curly Maple będą dostępne zarówno w głębokości 5″, jak i 6,5″, ale tylko przez ograniczony czas.

Kolejną nowością jest nowy wariant klasycznej, vintage’owej okleiny, tym razem w kolorze zielonym. Green Marine Pearl, to pierwszy model werbla z serii Rogers LTD Custom. Ręcznie zbudowany w manufakturze firmy w USA, instrument wyposażony będzie w opatentowaną przez Rogersa konstrukcję korpusu i wspomniany wcześniej system napinania sprężyn. Werbel Green Marine Pearl Dyna-Sonic, jak zapowiada firma, ma brzmieć tak dobrze, jak wygląda. Dostępne teraz w wersjach o głębokości 5″ i 6,5″, te limitowane instrumenty mogą szybko zniknąć z półek!

Więcej na oficjalnej stronie Rogers: https://www.rogersdrumsusa.com/