> > > Nowości na 2021: Zatyczki do uszu Minuendo

Słuch jest jednym z najważniejszych zmysłów. Dźwięk pomaga nam docenić otoczenie, tworzyć znaczące wspomnienia i oczywiście cieszyć się muzyką. Niezależnie od tego, czy jest to śpiew ptaków w tle, tupot deszczu na parapecie, czy irytujący hałas porannego ruchu ulicznego, nasz słuch ma wyjątkową zdolność kształtowania naszych nastrojów i emocji. Dlatego tak ważna jest jego ochrona.

Najnowszy produkt partnerski firmy Soundbrenner, bezstratne zatyczki do uszu Minuendo, to jedyne na świecie zatyczki ze zmiennymi pasywnymi filtrami o wysokiej wierności, z płynną, ręczną regulacją w zakresie od -7 do -25 dB. Dzięki bezstopniowej regulacji, zatyczki umożliwiają łatwą kontrolę głośności hałasu i jego natężenia, niezależnie czy używasz ich podczas sesji treningowych czy jesteś w pierwszym rzędzie podczas koncertu.

Wbudowany w zatyczki filtr HiFi eliminuje niepotrzebne szumy i zniekształcenia, co zostało zatwierdzone przez inżynierów dźwięku. Zaprojektowane i wyprodukowane przez zespół ekspertów audio w Norwegii, zatyczki Minuendo mogą być używane w wielu sytuacjach, które wymagają precyzyjnej redukcji hałasu bez wpływu na jakość dźwięku. Ponad to nie posiadają żadnych elektronicznych komponentów, więc nie trzeba się martwić o ich ładowanie.

Tradycyjne zatyczki do uszu, takie jak zwykłe pomarańczowe zatyczki piankowe czy nawet wyższej jakości zatyczki do uszu, całkowicie blokują dźwięk, co oznacza, że ​​chroniąc uszy, tracisz dźwięk i jakość jego doświadczania wokół siebie. Z kolei droższe rozwiązania, takie jak formowane zatyczki do uszu, pozwalają na ustawienie tylko jednego dB na raz, zwykle 7, 15 lub 30 dB. Co więcej, śpiewanie, żucie lub inne ruchy szczęki często powodują tzw. wycieki, a tym samym słyszalne i irytujące zmiany w dźwięku.

Zatyczki do uszu Minuendo są dostarczane z 11 różnymi zestawami końcówek, dzięki czemu każdy może znaleźć swój idealny rozmiar, nie martwiąc się o jakość dźwięku.

Zatyczki można kupić pod adresem: https://www.soundbrenner.com/shop-minuendo