> > > Nowości od LP na rok 2019!

Latin Percussion istnieje na rynku perkusyjnym ponad pół wieku jako jedna z największych marek perkusyjna na świecie, aby to uczcić wydaje limitowaną edycję 55th Anniversary Quinto, Conga i Tumba z dopasowanymi Bongosami.

Ultralekkie korpusy wykonane są z wyselekcjonowanej sosny nowozelandzkiej. Drewno jest obrabiane za pomocą procesu, który dosłownie spala go palnikiem. Korpusy są następnie pokrywane lakierem “Candy Black Fade”, aby uzyskać trwały, jedyny w swoim rodzaju wygląd. Bębny są uzupełnione o czarny osprzęt LP i opatentowane przez firmę obręcze “Top Tuning Comfort Curve II” dla łatwego strojenia.

Congi sprzedawane jako set 3 instrumentów w cenie 3,076.99 $ cena Bongosów to 553.99 

LP ogłosiło wprowadzenie nowego modelu cong i bongosów sygnowanych imieniem i nazwiskiem Karla Perazzo, instrumenty posiadają grafikę w stylu “Dia de los Muertos” zaprojektowanym przez PerazzoLP Karl Perazzo Signature Quinto (LP808T-KP), Conga (LP809T-KP) i Tumba (LP810T-KP) są produkowane z 30-calowego włókna szklanego wzmocnionego Kevlarem, są wykończone trwałym lakierem i uzupełnione o chromowane elementy. starannie dobrane naciągi, bębny wyposażone są w wytrzymałe drążki naprężające 5/16 “oraz opatentowane obręcze “LP Top-Tuning Comfort Curve II” z osłonami ProCare Shell Protectors.

Ceny: 1,076.9 $ Quinto, 1,092.99$ Conga, $1,123.99 Tumba, $615.99 Bongosy.

Latin Percussion z przyjemnością prezentuje nową serię – Signature E-Class; seria instrumentów, które reprezentują wyjątkowe brzmienie i styl Escovedo. Instrumenty, które należą do tej serii to Timbalesy LP E-CLASS,  Bongoy  oraz LP E-CLASS Quinto, Conga i Tumba.

Literka E, jest hołdem patriarchatowi Escovedo i legendarnemu perkusiście Pete Escovedo, jego córce Sheila i synom, Peterowi Michaelowi i Juanowi. Każdy z nich cieszył się znaczącą karierą, grał z długą listą najbardziej znanych muzyków z całego świata..

Timbalesy są wyprodukowane ze stalowej chromowanej blachy o grubości 6 1/2″. Wyposażone zostały w czarny niklowany osprzęt i opatentowany przez LP Top Tuning, doskonale nadają się do studia, ale zostały zaprojektowane w celu grania live. W zestawie dostajemy statyw o regulowanej wysokości, montaż na cow-bell, pałeczki i klucz do strojoenia.

Bongosy klasy E LP-LP (LP201AX-EC) są wykonane z dębu i posiadają ręcznie przygotowane naciągi ze skóry. Obręcze LP Comfort Curve II.