> > > Nowy pad ćwiczebny od firm Zildjian i Reflexx

Avedis Zildjian Company oraz firma Reflexx ogłaszają wprowadzenie na rynek wspólnego produktu Zildjian Reflexx Conditioning Pads.

Stworzony do cichego ćwiczenia pad Zildjian Reflexx oferuje dwie strefy o powierzchniach, które mają za zadanie dawać zarówno mocne, jak i słabe odbicie, a także możliwość wszechstronnego ćwiczenia gdy nie ma dostępu do zestawu, a wszystko za sprawą ich odpowiedniej gęstości, twardości oraz grubości. Powierzchnia o nazwie FLEXX charakteryzuje się średnim oporem na uderzenie, podczas gdy powierzchnia WORKK stawia większy opór. W ten sposób uzyskano wzajemnie uzupełniające się strefy, dzięki czemu ćwiczący ma możliwość pracy nad wzmocnieniem mięśni ramion, a także nad nadgarstkami oraz palcami. Warto zaznaczyć, iż według producentów wspomniane powierzchnie przenoszą znacznie mniej wstrząsu na pałki, dłonie, nadgarstki oraz ramiona, co redukuje zmęczenie wynikające z wibracji.

Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z firmą Reflexx, która jest innowatorem i liderem w dziedzinie padów ćwiczebnych, aby udostępnić ten bardzo pożądany produkt szerszej publiczności” – mówi Pamela Ricci, Brand Manager for Apparel, Merchandise & Accessories w firmie Zildjian. “Dostępność była główną przeszkodą dla perkusistów, którzy chcą rozwijać swoją kontrolę mięśni i technikę za pomocą pada Reflexx, a ta współpraca pozwala nam dostarczać ten produkt na szeroki, globalny rynek. Cieszymy się, że ten wyjątkowy produkt jest częścią portfolio akcesoriów do ćwiczeń firmy Zildjian.”

Guy Licata, założyciel i prezes firmy Reflexx, mówi tak: “Jesteśmy absolutnie podekscytowani współpracą z Zildjian. Kiedy pięć lat temu wprowadziliśmy na rynek markę i nasz flagowy produkt Reflexx, nigdy nie spodziewaliśmy się, że spotkamy się z tak dużym zainteresowaniem, którego doświadczyliśmy do tej pory. Wkrótce zdaliśmy sobie sprawę, że będziemy potrzebować partnera, który pomoże nam sprostać gwałtownie rosnącemu popytowi, a Zildjian idealnie do nas pasował. Zespół firmy Zildjian natychmiast zrozumiał cechy i zalety naszego produktu i był w stanie bezproblemowo zintegrować nasze istniejące specyfikacje projektowe. Naszą misją zawsze było pomaganie perkusistom w osiągnięciu pełnego potencjału ekspresji, a jednocześnie rozwiązywanie długotrwałych problemów, z którymi spotykają się na co dzień, a współpraca z Zildjian pozwoli nam dalej realizować te cele z perkusistami na całym świecie.

Pady Zildjian Reflexx Conditioning Pads będą dostępne w rozmiarach 10 oraz 6 cali.