> > > Odpicuj mi blachę: Zildjian A Custom Crash 19” | TEST BEATIT

Dzisiaj w naszym cyklu #odpicujmiblachę przedstawiamy Wam naprawionego crash’a Zildjian A Custom 19″

Na dole artykułu załączamy film z testowania tego talerza po wycięciu!

Przed wycięciem talerz posiadał kilka drobnych pęknięć przy krawędzi . Naprawa została przeprowadzona w najmniej inwazyjny sposób, przy pomocy najnowszych technologii. Biorąc pod uwagę pierwotna wagę talerza, drobne wycięcie nie wpłynęło na jego brzmienie.

Chcesz naprawić swoje talerze? Poniżej przeczytasz szczegółowe informacje:

“Zapraszam do skorzystania z usługi naprawy talerzy perkusyjnych. Przez ostatnich kilka lat z moich usług skorzystało mnóstwo perkusistów z całej Polski 😉 Mieliśmy styczność z każda marką i typem talerzy perkusyjnych na rynku. Najlepsze rozwiązanie dla uratowania wiekowego, wyjątkowego talerza jak i naprawy drobnego uszkodzenia profesjonalnej blachy!

Zajmują się każdym typem pęknięcia :

  • Pęknięcie od krawędzi talerza
  • Pęknięcie po toczeniu talerza
  • Pęknięcie od otworu montażowego/wyrównanie otworu z keyholem   

Zależy nam, aby talerze zachowały jak najwiecej brzmienia względem oryginału. W przypadku drobnych pęknięć 0,5-1,5 cm (30-50gram różnicy) strata na brzmieniu jest wręcz niezauważalna!

Nie zajmujemy się przetaczaniem talerzy na mniejsze średnice, jak i przeróbkami typu ozone. Niestety talerze po takiej operacji (przetoczenia) nie brzmią dobrze, często pojawiają się przydźwięki i talerz traci swój charakter. Podobnie jest z przeróbkami typu ozone. Do tego celu nadają się jedynie talerze o grubości paper thin/thin. W przypadku grubszych dźwięk również nie jest zadowalający.

Do naprawy wykorzystujemy specjalistyczne maszyny do obróbki metali kolorowych, min. technologię water jet wraz z dodatkowym polerowaniem krawędzi wycięcia!

Metoda ta jest najbezpieczniejsza i najmniej inwazyjna. Pozwala na usunięcie/zabezpieczenie talerza bez przegrzewania się materiału. Po wycięciu krawędź jest idealnie gładka, bez jakichkolwiek „zadziorów” czy ostrych krawędzi!

Dodatkowo prowadzę dokumentację zdjęciową przed i po naprawie, nagrania Audio/ Video przed i po, jak również na życzenie klienta ważymy instrument.

Jest możliwość dostarczenia talerza na terenie Krakowa i okolic, jak i działamy wysyłkowo na terenie całej Polski! Większość realizacji jest natychmiastowa, odbiór lub wysyłka zwrotna odbywa się tego samego dnia! Talerze do wielkości 16” można nadać paczkomatem, w przypadku większej średnicy bez problemu można wysłać za pośrednictwem kuriera lub poczty. Koszt usługi wynosi od 20 euro od wycięcia. W przypadku kilku uszkodzeń lub kilku talerzy wycena odbywa się indywidualnie!

Na hasło BEATIT otrzymacie od Kuby dodatkowy rabat na tę usługę!

Oto dane teleadresowe do Kuby Sroki:

Tel: 889337333

Mail: lekcjeperkusjakrakow@gmail.com

kubadrumexpert@gmail.com

Oferta w internecie : https://www.olx.pl/d/oferta/drum-cymbal-repair-wycinanie-talerzy-perkusyjnych-hihat-ride-crash-CID751-IDTOyk1.html