> > > PAU – kieszonkowa perkusja

Żyjemy w erze minimalizacji dosłownie wszystkiego. W dzisiejszych czasach telefony są mądre, wielofunkcyjne i każdy może prowadzić swoją firmę idąc ulicą albo jadąc tramwajem. Jak wiadomo bębniarze podróżują bardzo często, a podróż niejednokrotnie trwa wiele godzin. Trzeba jakoś zabić czas, prawda? Rozwiązaniem na nudę i jej kreatywne pokonanie jest PAU, projekt ekipy kryjącej się pod nazwą  Bethm.

pau device

PAU to niewielkie urządzenie do tworzenia muzyki. Przede wszystkim do programowania bębnów. Możesz grać na nim w każdej chwili, nieważne gdzie jesteś. O swoim projekcie wypowiedział się szef firmy Bethm, Pek Yun Ning:

PAU jest wyjściem dla wszystkich ludzi, którzy mają muzyczny talent i chcą tworzyć coś inspirującego. Są momenty, kiedy musimy się twórczo wyrazić, może to nadejść w każdej chwili. Profesjonalni muzycy również potrzebują czegoś małego i trwałego aby komponować nowe dźwięki, a także wykonywać je podczas występów

PAU wygląda jak mała, plastikowa bryłka. Posiada kilka przycisków, które odpowiadają poszczególnym częściom zestawu perkusyjnego. Wciskając je otrzymujemy realistyczne dźwięki. Posiada funkcję nagrywania, łączności z głośnikami poprzez Bluetooth, można także wybrać sobie kolor urządzenia. Oczywiście baza dźwięków nie zamyka się tylko na bębny, aczkolwiek to właśnie bębnienie było pierwotnym założeniem twórców. Zobaczcie jak to wszystko działa:

 

Jeśli spodobał Wam się ten sprytny instrument, możecie wesprzeć Bethm na stronie ich projektu w serwisie Kickstarter. My jesteśmy pod wrażeniem, i nie zawahalibyśmy się go użyć podczas nużącej podróży!

Źródło

Kickstarter PAU

Share