> > > Pearl prezentuje kontroler MalletStation

Firma Pearl produkuje nie tylko świetne zestawy perkusyjne i hardware. Zajmuje się także sprzętem elektronicznym, takim jak dobrze przyjęte bębny hybrydowe E-Pro Live. Wczoraj zaprezentowany został najnowszy produkt tej znanej i cenionej firmy. Jest nim kontroler instrumentów sztabkowych Pearl MalletStation.

Urządzenie jest w pełni profesjonalnym kontrolerem, który dedykowany jest wszystkim perkusjonistom – tym najbardziej początkującym, jak i profesjonalistom. Wbudowane funkcje, np. regulowana funkcja niskich tonów pozwala ustawić podstawową nutę diatoniczną instrumentu na to, czego potrzebujesz. Ksylofon w niskim D? Nie ma problemu! MalletStation może być kontrolowany przez komputery Mac, PC, iPada, iPhone’a i urządzenia z systemem Android. Wszystko za pośrednictwem USB Bus Power, który umożliwiaja pracę niemal w każdych warunkach.

pearl mallet station

Model EM1 posiada sekcję głównej kontroli z trzema gotowymi do zaprogramowania faderami, czterema przyciskami, które aktywują zaprogramowanie dźwięki oraz przyciski zmiany oktawy. Dodatkowo urządzenie posiada trzy wejścia na pedały, którymi można kontrolować np. długość wybrzmiewania albo dowolne parametry MIDI.  Wygląd urządzenia został zaprojektowany wspólnie z firmą Keith McMillen Instruments, dzięki czemu design kontrolera jest bardzo przemyślany, a do jego produkcji wykorzystano materiały najwyższej jakości. Dzięki nim osoba używająca MalletStation może liczyć na realistyczne odbicie pałki oraz niezawodność panelu dotykowego. Poniżej znajdziecie nagranie promujące najnowszy produkt firmy Pearl.

Strona producenta:

http://pearldrum.com/

Dystrybutor:

http://silesiamusiccenter.pl

Share