> > > Pedal Control – webinar na Zoom z Domem Famularo

Jak cała społeczność perkusyjna wie, Dom Famularo to jeden z najlepszych i najciężej pracujących edukatorów w branży. Prawdopodobnie spędza on więcej czasu podróżując i docierając do najdalszych zakątków świata z wiedzą o bębnach, niż spędza w domu. Przynajmniej tak było do czasu wybuchu pandemii COVID-19 prawie rok temu. Teraz Dom robi dokładnie to samo w internecie dzięki swoim wywiadom z serii „All Access” i panelowi „The Sessions”.

Jedną z książek z imponującego katalogu Doma Famularo (napisaną wspólnie ze Joe Bergamini) jest Pedal Control. Zawiera ona pełną metodę podnoszenia umiejętności związanych z grą stopką. Są to informacje na temat uderzeń i technik stosowanych przez niektórych spośród topowych perkusistów, a także wiele ćwiczeń je ilustrujących.  

W książce Pedal Control znajdziecie fotografie w jasny sposób demonstrujące każdą z czterech omówionych technik kontroli pedału stopki, ruchy stopy oraz pozostałe ćwiczenia. W zestawie znajduje się płyta zawierająca pliki mp3 z ponad 200 ścieżkami dźwiękowymi ilustrującymi przykłady z książki, a także filmy obrazujące wszystkie techniki gry stopką.

Przenosząc swoje działania edukacyjne do sieci, Dom właśnie reklamuje webinar zatytułowany “Pedal Control, który poprowadzi na platformie komunikacyjnej Zoom i który oczywiście odnosi się do książki. Program seminarium obejmuje następujące zagadnienia:

  • Praca nad techniką
  • Praca nad chopsami
  • Ćwiczenia
  • Pytania i odpowiedzi

Przewidziany czas trwania: 90 minut

Termin: sobota, 3 kwietnia 2021 r., godz. 21:30 – 23:00 naszego czasu (15:30 – 17:00 czasu EDT)

Rejestracja: TUTAJ

Koszt: 45 dolarów