> > > Sabian ustanawia stypendium im. Doma Famularo

Firma Sabian niedawno ogłosiła ustanowienie stypendium imienia Doma Famularo (Dom Famularo Sabian Education Network Mentorship Award), które będzie rocznym grantem dla utalentowanego, aspirującego perkusisty lub utalentowanej, aspirującej perkusistki.

Z dumą ogłaszamy ustanowienie nagrody SABIAN – Dom Famularo – SEN Mentorship Award. Znany jako Globalny Ambasador Perkusji, Dom stał się jednym z najbardziej wpływowych i lubianych perkusistów, nauczycieli i motywatorów na świecie. W duchu, który kieruje nim od ponad czterdziestu lat, z dumą oferujemy to roczne stypendium początkującemu profesjonalnemu perkusiście lub początkującej profesjonalnej perkusistce. Aby dowiedzieć się więcej i aplikować, kliknij link w naszym bio.”

Dom Famularo, który obecnie walczy z nawrotem choroby nowotworowej, opublikował krótki komentarz:

SABIAN ogłosił ustanowienie stypednium mojego imienia i jednocześnie pracują nad talerzem o nazwie Dominator. Jestem wzruszony, pełen pokory, zaszczycony i uszczęśliwiony! Zaangażujcie się w mentoring, aby pomóc w rozwoju naszej branży. Proszę wszystkich, abyście byli życzliwi, otwarci, współczujący i troszczący się o innych ludzi. Wiem, że to poprawi moje samopoczucie i przeniesie świat do lepszego miejsca. Bądźcie zdrowi, szczęśliwi i uśmiechnięci…
Do przodu i w górę…
Dom

Oficjalna strona Doma Famularo: https://www.domfamularo.com/
FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100044288026494
Instagram: https://www.instagram.com/global2dom/

Oficjalna strona marki Sabian: https://sabian.com/
YT: https://www.youtube.com/@SabianVault
Instagram: https://www.instagram.com/sabiancymbals/
FB: https://www.facebook.com/SABIANCymbals / https://www.facebook.com/SabianPL?locale=pl_PL