> > > Queens Of The Stone Age zagrają dla polskich fanów

Amerykańska grupa rockowa Queens Of The Stone Age zagra koncert w Polsce. Fani będą mogli zobaczyć i posłuchać zespołu na żywo 19 czerwca w warszawskiej hali Torwar. Koncert będzie częścią trasy promującej album “Villains“, wydanego w sierpniu tego roku. Organizatorem występu jest agencja Alter Art. Bilety są już w sprzedaży, a ich ceny wahają się od 178 do 198 zł.

Queens Of The Stone Age beatit.tv

Zespół Queens Of The Stone Age powstał w 1997 roku z inicjatywy Josha Homme’a po rozpadzie grupy Kyuss. Na początku trzonem zespołu był gitarzysta i wokalista Josh wraz z basistą i wokalistą Nickiem Olivierim. Panowie grali razem w pierwszym składzie Kyuss. Inni muzycy zmieniali się dość często. Przez QOTSA przewinęło się również kilku perkusistów, m.in.: Dave Grohl, Alfredo Hernandez czy Joey Castillo. Obecnie perkusistą w zespole jest Jon Theodore. Pozostali członkowie grupy to: Troy van Leeuwen – gitara, gitara hawajska, instrumenty klawiszowe, śpiew; Dean Fertita – gitara, instrumenty klawiszowe, śpiew, instrumenty perkusyjne; Michael Shuman – gitara basowa, śpiew.

Od minionego weekendu ciągnie się za grupą skandal, wywołany przez jej lidera (Joshua Homme). Josh kopnął w głowę panią fotograf, która pracowała przy koncercie zespołu w Los Angeles. Na skutek kopnięcia poszkodowana wylądowała w szpitalu, gdzie musiała zostać na noc. Pomimo przeprosin niesmak spowodowany takim zachowaniem pozostał. Homme to nie pierwszy członek Queens Of The Stone Age mający problem z agresją. W 2004 z powodu destrukcyjnego i agresywnego zachowania z kapeli został wyrzucony Nick Oliveri. Miejmy nadzieję, że podczas koncertu w Polsce nie będzie takich incydentów, a fani wyjdą naładowani wyłącznie pozytywną energią.

Share