> > > Reakcja świata muzyki na śmierć Vinniego Paula

Po tym jak w ostatnią sobotę świat obiegła wiadomość o śmierci byłego perkusisty zespołów Pantera, Damageplan i HellyeahVinniego Paula – świat cięższej muzyki otrząsnął się z pierwszego szoku i masowo zaczęły pojawiać się reakcje znanych muzyków na tę tragedię. Oto niektóre z nich:

Komentarze po śmierci Vinniego Paula

Paul Stanley (KISS)

Jestem bardzo zasmucony wiadomością o śmierci Vinniego Paula. Bardzo mi się podobało, gdy Pantera grała z nami koncerty, a w późniejszym okresie, gdy Vinnie zawsze pojawiał się w pierwszym rzędzie na występach KISS. Kondolencje dla Rodziny.”

Alice Cooper

Jestem okropnie zasmucony wiadomością o odejściu Vinniego Paula. Cieszył się miłością w społeczności rockowej i metalowej. Będzie nam wszystkim brakowało możliwości oglądania Go na koncertach. Jego wpływ na ciężką muzykę jest niemożliwy do zmierzenia. Spoczywaj w pokoju. Kondolencje dla Rodziny, przyjaciół i fanów.

Zakk Wylde

Niech Bóg błogosławi Vinniego Paula. Twoje współczucie dla innych i radość ze szczęścia wszystkich wokół Ciebie to coś, czego nigdy nie zapomnę. Twoje serce ze złota uczyniło świat lepszym. Bądź z Twoim ukochanym Bratem. Kocham Cię.”

Sebastian Bach (Skid Row)

Vinnie, pozdrów Brata od nas wszystkich. Kochamy Cię. Szkoda, że już Cię tu nie ma. Odszedłeś za wcześnie, stary. Dzięki za muzykę i, co ważniejsze, za 30 lat nieprzerwanej przyjaźni. To rzadkie w tym biznesie. Będzie mi Ciebie naprawdę brakowało.”

Brett Michaels (Poison)

Vinnie był dla mnie wielkim przyjacielem. Moje serce boleje. Modlę się za Niego. Moje kondolencje dla Rodziny, zespołu i ekipy. Z Bogiem, mój przyjacielu.”

Dave Mustaine (Megadeth)

Właśnie obudziłem się w Belgii i dowiedziałem się o odejściu mojego przyjaciela Vinniego Paula. Kolejny heros metalu odszedł zbyt wcześnie. Pozdrów ode mnie Daryla. Spoczywaj w pokoju, mój Drogi Przyjacielu.”

Zespół Anthrax

Nie możemy uwierzyć. Spoczywaj w pokoju, nasz Bracie.

Travis Barker

Spoczywaj w pokoju. Dimebag i Vinnie są już teraz w niebie.”

Sammy Hagar (ex-Van Halen)

Naprawdę ciężko w to uwierzyć. Wspaniały perkusista, wspaniały człowiek i wspaniały przyjaciel.”

Michael Anthony (ex-Van Halen)

Wiadomość o śmierci mojego dobrego przyjaciela Vinniego Paula. Wspaniały przyjaciel, człowiek i niewiarygodny perkusista. Spoczywaj w pokoju, bracie.”

Źródła: Twitter, Facebook

Share