> > > Rusza sklep BeatIt z lekcjami gry na perkusji

Lekcje gry na perkusji pod egidą BeatIt

Bębniarki i Bębniarze! Dzień 4 marca 2017 r. to ważna data w historii naszego kanału. Tego dnia uruchomiliśmy nasz sklep z wirtualnymi lekcjami gry na perkusji! Znajdziecie go pod adresem sklep.beatit.tv.

Sklep będzie oferował Wam lekcje wideo, które będziecie mogli zakupić na sztuki lub w pakietach (w takim przypadku cena za sztukę wyjdzie jeszcze korzystniej). Płatność odbywa się drogą elektroniczną, co jest łatwe i dla Was i dla nas. Aby ułatwić Wam nawigowanie lekcje podzieliliśmy na dwie kategorie: PODSTAWOWE oraz ZAAWANSOWANE. Dodatkowo, w miarę przybywania kolejnych materiałów, będziecie mogli je filtrować według tego, czy są przeznaczone na werbel, czy na cały zestaw perkusyjny.

lekcja 19

Na pierwszy ogień idzie znany Wam doskonale Mariusz Mocarski, który jest świetnym i doświadczonym edukatorem, ambasadorem marki Roland V-Drums i czynnym muzykiem, który współpracował z takimi gwiazdami polskiej sceny jak Agnieszka Chylińska, Krzysztof Kiljański, Maria Sadowska, Patrycja Markowska, Halina Młynkova, Justyna Steczkowska, Robert Janowski, Zbigniew Wodecki czy zespoły Chemia i Zakopower. Jest nam niezmiernie miło, że ten Artysta zaufał nam do tego stopnia, że był pierwszym muzykiem, który zdecydował się na to przedsięwzięcie wspólnie z nami.

Inaugurując nasz sklep proponujemy Wam 20 lekcji na poziomie PODSTAWOWYM (choć średnio zaawansowani również spokojnie wyniosą z nich coś dla siebie), które obejmują takie zagadnienia jak: jedynki, dwójki, paradidle, przednutki, tremolo, trójki, czwórki oraz uchwyt pałek (wszystkie na werblu) oraz gra na stopie, hi hacie, podstawowy rytm ćwierćnutowy, ósemkowy, szesnastkowy, triolowy, jedynki na tomach, dwójki na tomach, paradidle na tomach, a także miejsca uderzeń na poszczególnych elementach zestawu perkusyjnego.

Lekcje te możecie zakupić w bardzo przystępnej cenie 2,50 zł za sztukę lub w pakietach po 10 sztuk (osobno werbel i zestaw), które kosztują 19,99 zł każda. Przed poczynieniem zakupu prosimy, abyście nie zapomnieli o zapoznaniu się z regulaminem, który jest dostępny na stronie.

To oczywiście dopiero początek tego przedsięwzięcia i już niedługo, bo jeszcze w tym miesiącu, pod adresem sklep.beatit.tv pojawią się kolejne wirtualne lekcje, które przyczynią się do rozwoju Waszych umiejętności. W każdym razie mamy taką szczerą i głęboką nadzieję.

Nasz sklep oferuje także koszulki BeatIt we wszystkich rozmiarach, a w niedalekiej przyszłości będziecie tam mogli nabyć więcej akcesoriów i odzieży dla perkusistów!

Bębniarki i Bębniarze! Zapraszamy Was do naszego sklepu! sklep.beatit.tv czeka na Was!

Zobacz także trailer: