> > > Konkurs perkusyjny -Shure Drum Mastery 2019!

Firma Shure zaprasza bohaterów rytmu i utalentowanych perkusistów do wzięcia udziału w konkursie – “Drum Mastery 2019”The Shure Drum Contest. Do udziału w konkursie są zaproszeni niezależni perkusiści z 44 krajów z całego świata. Zdobywca nagrody głównej otrzyma opłaconą w całości podróż i pobyt w Londynie, warsztaty w Metropolis Studios i sprzęt Shure o wartości około 5000 USD.

Oficjalne zasady konkursu są dostępne na stronie – mastery.shure.com. Aby wziąć udział w konkursie perkusiści muszą przesłać za pośrednictwem witryny drum-mastery.shure.com film prezentujący ich kreatywność i unikalne umiejętności gry na akustycznym zestawie perkusyjnym. Perkusiści muszą grać sami, bez żadnego innego akompaniamentu muzycznego. Oprócz przesłania filmu uczestnicy powinni wybrać przy pomocy konfiguratora ze strony internetowej sprzęt Shure, który chcieliby wygrać. Po przesłaniu każdy film musi otrzymać co najmniej 50 głosów, aby kwalifikować się do oceny jury. Film, który zbierze najwięcej głosów zostanie automatycznie “zakwalifikowany” do finału. Shure wyłoni zwycięzcę z każdego kraju kwalifikującego się do rundy finałowej. Jury składające się z topowych perkusistów wybierze trzech najlepszych spośród wszystkich osób, które wyszły z pierwszego etapu.

Shure Drum Mastery 2019

“Perkusiści są podstawą w zespołu, ponieważ to oni są strażnikami rytmu ukrytymi za swoimi zestawami. Chcemy, aby perkusiści zdobyli chwałę, na którą zasłużyli, zgłaszając się do konkursu Drum Mastery“- powiedział Jens Rothenburger, dyrektor ds. Marketingu globalnego w branży muzycznej i konsumenckiej audio w Shure.

Zdobywca nagrody głównej otrzyma pięciodniowy, całkowicie opłacony wyjazd do Londynu, jednodniowy warsztat gry na perkusji ze znanym perkusistą oraz jednodniowe warsztaty miksowania bębnów z profesjonalnym inżynierem dźwięku w Metropolis Studios. Nagroda główna obejmuje również produkty Shure o wartości około 5000 USD. Laureaci drugiej i trzeciej nagrody otrzymają sprzęt Shure o wartości odpowiednio około 3000 USD i 1000 USD. Dodatkowo każdy “Zwycięzca Kraju” i “Faworyt Fanów” otrzymają pakiet nagród składający się z zestawu Shure MV88 + Video Kit oraz słuchawek Shure SE215 Sound IsolatingTM Bluetooth.

Ogłoszony na NAMM 2019, konkurs Drum Mastery 2019 będzie akceptował zgłoszenia perkusistów od 24 stycznia do 15 kwietnia 2019 roku. Głosowanie potrwa do  6 maja 2019 roku. Zwycięzcy zostaną wybrani do 9 lipca 2019 roku.

W konkursie mogą wziąć udział perkusiści spełniający warunki i pochodzący z Argentyny, Austrii, Australii, Belgii, Kanady, Chile, Chin (w tym Hongkongu), Kolumbii, Chorwacji, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemiec, Węgier, Indii, Indonezji, Irlandii, Włoch, Japonii, Łotwy, Litwy, Luksemburga, Meksyku, Holandii, Nowej Zelandii, Norwegii, Peru, Filipin, Polski, Portugalii, Rosji, Słowacji, Słowenii, Republiki Południowej Afryki, Korei Południowej, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii, Tajlandii, Turcji, Wielkiej Brytanii (Anglii, Szkocji, Walii i Irlandii Północnej) oraz Stanów Zjednoczonych, którzy ukończyli 18 lat i osiągnęli pełnoletniość zgodnie z prawem kraju zamieszkania.