> > > Sławomir Berny w Planetarium w Chorzowie
Znana i renomowana szkoła perkusyjna Drumsetpro zaprasza na występ wirtuoza perkusji – Sławomira Bernego, który odbędzie się 17 czerwca o godz. 18.00 w Sali Projekcyjnej Planetarium i Obserwatorium Astronomicznego im. Mikołaja Kopernika w Chorzowie.
Sławomir Berny to absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie, wybitny perkusista i perkusjonista, mający w swoim bogatym C.V. muzycznym współpracę z takimi artystami jak: Edyta Bartosiewicz, Caren Edwards, Anna Maria Jopek, Marek Grechuta, Robert Janowski, Wojciech Karolak, Nigel Kennedy, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Tomasz Stańko, Jarosław Śmietana, czy Grzegorz Turnau, a także z Orkiestrą Adama Sztaby i Tomka Szymusia, z którymi wystąpił u boku takich gwiazd jak Sting, Michael Bolton, czy Demis Roussos.
Wraz ze Sławomirem Bernym wystąpi Jakub Grzechowiak – utalentowany, młody twórca muzyki elektronicznej z Gniezna, który z wielkim powodzeniem zadebiutował podczas Cekcyn Electronic Music Festival 2019. W czasie tego koncertu muzykom towarzyszyło będzie ponad 100 milionów gwiazd widocznych na sferycznym ekranie Planetarium Śląskiego, a także kosmiczne animacje przestawiające ciała niebieskie i obiekty głębokiego nieba.
Czas: sobota, 17.06.2023r., godz. 18.00
Miejsce: Planetarium i Obserwatorium Astronomicznego im. Mikołaja Kopernika, Al. Planetarium, Chorzów