> > > Stanowisko firmy Big Bang Distribution podczas targów NAMM 2017

BeatIt na stoisku firmy Big Bang Distribution

Targi muzyczne NAMM to najpoważniejsza i największa impreza tego typu na świecie. Tak po żołniersku. Mamy tu tysiące wytwórców wszystkich możliwych rodzajów instrumentów (a więc także i perkusji, perkusjonaliów i akcesoriów), nagłośnienia, oprogramowania czy dostawców usług związanych z branżą muzyczną, do tego dziesiątki tysięcy zwiedzających trzypiętrowe centrum konferencyjne w kalifornijskim Anaheim, przy czym wszyscy również są pracownikami praktycznie każdej gałęzi przemysłu muzycznego. Nie inaczej było i w tym roku. To trzeba po prostu zobaczyć i doświadczyć wszystkiego na własnej skórze!

Ograniczając nasze relacje do wydarzeń i produktów związanych z perkusją (co jest raczej zrozumiałe) i tak możemy stwierdzić, że w roli wystawców podczas NAMM 2017 pojawili się wszyscy najwięksi światowego rynku perkusyjnego (Zildjian, Sabian, Paiste, Meinl, DW, Gretsch, Tama, Yamaha, Pearl itd.), wszyscy, którzy się dla niego zasłużyli i którzy się na nim liczą (Istanbul Agop, Istanbul Mehmet, Mapex, Dixon), a także ci, którzy chcą taki status osiągnąć (np. kanadyjski producent pałek i akcesoriów Headhunters, nasi rodacy z firmy Polyend czy zajmujący się głównie akcesoriami perkusyjnymi BIG BANG DISTRIBUTION). Nie można również nie wspomnieć o wielkich nazwiskach spośród perkusistów obecnych w tym roku w Anaheim. Wśród tych ostatnich znaleźli się: Steve Gadd, Steve Smith, Marvin “Smitty” Smith, Benny Greb, Vinnie Colaiuta, Mike Johnston, Danny Carey, Nicko McBrain, John JR Robinson, Russ Miller, Daru Jones, Gregg Bissonette, Mikkey Dee, Rick Latham, Vinny Appice czy Gergo Borlai. A to zaledwie czubek góry lodowej…

Talerze perkusyjne Kasza podczas targów NAMM 2017

Bob Kasha na stanowisku firmy Big Bang Distribution, NAMM 2017

Bob Kasha – właściciel firmy Big Bang Distribution (dystrybutor marek AHEAD oraz AHEAD Armor Cases) – opowiada nam i Wam o najnowszych i najciekawszych produktach znajdujących się jej w ofercie. Oto przed Wami: nowe pałki Ahead Maxx 5A, Sticky Pad (pad ćwiczebny przylepiający sie do powierzchni, na której leży), pałki Ahead z sygnaturą Franka Zummo z zespołu Sum 41, Bass Plate (podkładka pod centralkę, do której mocuje się pedał stopy zamiast do obręczy bębna), naciąg Remo Rezo 2, torba na hardware Ahead Armour, siedzisko Ahead Spinal G, własne talerze KASZA (to nazwisko dziadka naszego gospodarza, który był Polakiem) w pełnej gamie (hi haty, crashe, ride’y, splashe, chinki, blachy efektowe), bijak Ahead Switch Kick (13 ustawień wysokości bijaka, 10 typów bijaka – nasz tekst na ten temat TUTAJ), pedał stopy Match 1, Black Hole (siateczkowy pad z naklejką wzmacniającą w środku do założenia na bęben, dzięki czemu otrzymujemy pad ćwiczebny w pełni wygłuszający instrument), nakładki zmieniające brzmienie werbla Big Fat Snare Drum, Finhol Laser Kick, cajon firmy DG ze ścianką basowa i werblową plus cała gama produktów, takich jak oklejka chroniąca obręcz bębna basowego w miejscu montażu pedału stopki, taśma ochronna na dłonie dla perkusjonalistów czy uchwyt na pałki AHEAD.

Bębniarki i Bębniarze! Specjalnie dla Was Bob Kasha ze stanowiska Big Bang Distribution, prosto z targów NAMM 2017!