> > > Strzał w dziesiątkę: Sklep muzyczny Pasja

W ramach naszej nowej serii artykułów pod hasłem “Strzał w dziesiątkę” przedstawiamy produkty, które, naszym zdaniem, zasługują na krótką prezentację i są dostępne “od ręki” w polskich sklepach perkusyjnych. Kryteria wyboru, które nam przyświecały, to atrakcyjna cena, nowość na rynku oraz możliwość przetestowania produktu przed zakupem w sklepie.

To od Was zależy, czy skorzystacie z oferty!!! Naszym zadaniem jest przekazanie Wam informacji.

strzał_w_10 pasja

Na “pierwszy ogień” idzie Sklep Muzyczny Pasja z Warszawy i jego bogata oferta instrumentów perkusyjnych.


pasja roland

Bezkonkurencyjny Sampler Perkusyjny

Unikalny instrument, który pozwala nagrywać dźwięk na żywo bezpośrednio na pad, a także ładować własne sample i brzmieniaGraj na 9 wbudowanych padach dynamicznych lub wyzwalaj je podłączając zewnętrzne pady Rolanda lub triggery perkusji akustycznej Trzy multiefekty na pokładzie z dwoma pokrętłami do kontroli w czasie rzeczywistym i czterema dedykowanymi przyciskamiŁatwe ładowanie sampli; importuj sample z pamięci USB i przypisuj je do padów lub na komputerze za pomocą załączonego programu WAVE File Manager z podłączonym SPD-SXZłącza USB dla archiwizacji sampli i zestawów na pamięć USB oraz połączenie USB-MIDI

Nowy perkusyjny sampler SPD-SX posiada potężne możliwości tworzenia próbek i ich wyzwalania pałeczkami. Dzięki funkcjonalnościom SPD-SX w postaci innowacyjnego podejścia do nagrywania dźwięku, wyjątkowej ekspresji odtwarzania, trzem multiefektom i wielu innym funkcjom. Staje się idealnym dodatkiem dla każdego zestawu perkusji akustycznej lub elektronicznej, dla perkusjonistów, DJ lub klawiszowca. SPD-SX sprawdzi się zarówno w domu jak i na scenie, w studio i na próbach, a także w klubie tanecznym. SPD-SX z najnowszą technologią i narzędziami do szybkiego, precyzyjnego i wygodnego ukończenia pracy sprawdza się idealnie niezależnie czy wyzwalasz sample one-shot, zapętlone frazy, czy też pełne ścieżki podkładowe. Odkryj najbardziej zaawansowaną technologię wyzwalania sampli w tym łatwym do grania, a zarazem niewielkim instrumencie perkusyjnym.

Unikalna koncepcja samplera z padami sprawia, że jest to jedyny taki instrument na świecie, a 2 GB pamięci wewnętrznej umożliwia nagranie około 360 minut dźwięku (mono) bez konieczności stosowania pamięci zewnętrznej. Posiada 9 gumowych padów czułych na dynamikę, dwa podwójne wejścia triggerów zewnętrznych. Nagrywanie i przypisywanie dźwięków poprzez Multi-Pad Sampling jest niezwykle łatwe. Ma także trzy multiefekty na pokładzie z dwoma pokrętłami do kontroli w czasie rzeczywistym i czterema dedykowanymi przyciskami, a także indywidualne wskaźniki dynamiki padu, pokazują aktualnie wybrany pad albo aktywność (poziom-dźwięku) podczas gry. Rozszerzona funkcjonalność USB (Pamięć Masowa USB, USB MIDI/AUDIO, Pamięć USB) i zawarte w komplecie oprogramowanie Wave Manager umożliwia łatwe importowanie, przypisywanie i organizację sampli. Ma także duży podświetlany wyświetlacz LCD.


pasja ludwig

Ludwig Club Date Silver Mist Shell set
Korpus: 2 ply maple,3ply poplar,2ply maple
Bearing Edge: okrągły
Brzmienie:  pełne ,ciepłe, miękki atak z dużą ilością dołu doskonały do studia i na koncerty.
Wykończenie: silver mist(okleina)
Rozmiary:
Sizes: 22″x14″ Kick
           13″x09″ Tom

16″x16″ Floor Tom

 Made in USA
 Hardware oraz talerze nie wchodzą w skład zestawu.

pasja avedis
Zidjian A Avedis
Talerze nowej serii nawiązujące brzmieniem do złotej ery jazzu o rock’n’rolla lat 30-60 tych XX wieku.

Talerze są w wykończeniu patina