> > > The Zildjian Talk: Stanton Moore i Zildjian India

Stanton Moore należy do najwybitniejszych perkusistów swojej generacji. Jest on najbardziej znany ze współpracy z wykonawcami poruszającymi się w stylistyce jazz/funk (Galactic, Garage A Trois), ale nagrywał także z klasykiem new wave Joe Jacksonem i nieobcy jest mu rock i metal (Corrosion of Conformity, Street Sweeper Social Club). Artysta ma też na koncie siedem albumów solowych. Wszyscy maniacy bębnów wiedzą także o jego pracy w roli edukatora perkusyjnego (Stanton Moore Drum Academy) i ambasadora najpoważniejszych marek w świecie bębnów: Gretsch, Remo, Vic Firth, DW, LP, Gator czy Audix. Od ubiegłego roku muzyk jest także oficjalnym endorserem talerzy Zildjian.

Warto zatem zawsze posłuchać tego, co ma do powiedzenia. Najbliższa taka okazja zdarzy się już jutro.

W niedzielę 25 lipca o godz. 15.30 naszego czasu (20.00 czasu IST) Stanton Moore (@stanton_moore) będzie rozmawiał na Instagramie z Darshanem Doshi z indyjskiego oddziału firmy Zildjian (@zildjianindia).

Wydarzenie to odbędzie się w ramach The Zildjian Talk, czyli edukacyjnych działań online pod egidą Zildjiana. Będzie to już dziewiąty odcinek drugiego sezonu tej serii spotkań.

Na pewno będzie warto!