> > > Thomas Lang zaprasza na Big Drum Bonanza 2019

Thomas Lang ogłosił kolejną edycję Big Drum Bonanza 2019, która odbędzie się w dniach 17 – 21 lipca w Palm Garden Hotel w Kalifornii. Perkusiści w każdym wieku, na każdym poziomie zaawansowania mogą czuć się zaproszeni aby dołączyć do Thomasa Langa i innych perkusistów takich jak: Terry Bozzio (Frank Zappa/Missing Persons) Simon Phillips (TOTO/The Who/Jeff Beck) i Luke Holland (The Word Alive) na 5-dniowy obóz perkusyjny. Lang i jego nauczyciele będą prowadzić codzienne intensywne lekcje, warsztaty, master classes oraz Q&A, które pozwolą uczestnikom na maksymalny dostęp do tak uznanych artystów. Siódma edycja Big Drum Bonanza jest uznawana za jedno z ważniejszych wydarzeń perkusyjnych na świecie.

Wydarzenie wspierane przez Nine Beats USA, może się pochwalić nie tylko niezwykle zróżnicowaną ofertą światowej klasy perkusistów, ale oferuje także niepowtarzalną okazję, aby cieszyć się wycieczką VIP po fabryce Drum Workshop.

„Na tegorocznym Big Drum Bonanza jestem dumny z prezentacji dwóch moich największych inspiracji – Terry’ego Bozzio i Simona Phillipsa”, mówi Lang. „Prezentacja tych legendarnych perkusistów obok wspaniałego, młodego bębniarza, takiego jak Luke Holland, będzie fantastyczną okazją do poznania prawdziwej żywej, oddychającej historii współczesnej gry na perkusji.

Wśród poprzednich instruktorów Big Drum Bonanza znaleźli się: Virgil Donati, Chad Wackerman, Tony Royster Jr., Jim Keltner, Chris Coleman, Derek Roddy, Aquiles Priester, Jeff Hamilton, Kenny Aronoff, Stanton Moore, George Kollias i Dave Elitch. 

Sponsorzy Big Drum Bonanza 2019 to: Nine Beats USA, Drum Workshop, Drumchannel.com, Meinl, Audix, Ahead Armor, Vic Firth, Remo i Monster Energy.