> > > Toontrack prezentuje Death Metal MIDI Pack

Szwedzki producent oprogramowania audio, firma Toontrack, wypuszcza właśnie najnowszy dodatek do swojego potężnego programu tworzącego brzmienia perkusyjne- Superior Drummer. Najnowsza biblioteka sampli skierowana będzie do miłośników najbardziej ekstremalnych odmian muzyki metalowej. Całość nazywać się bedzie Death Metal MIDI Pack, a nagrań sampli dokonał perkusista legendarnej death metalowej grupy Cattle Decapitation, Dave McGraw.

Toontrack superior drummer

Producent opisuje swoje najnowsze dzieło w następujący sposób:

“Ekstremalnie mocne uderzenie i chirurgiczna precyzja połączone z finezją- perkusista Dave McGraw przeszywa tą kolekcję MIDI jak sztylet. Żeby właściwie wypełniać obowiązki w swojej kapeli, Cattle Decapitation, zmuszony jest do opanowania każdej ekstremalnej techniki, od solidnych i podstawowych rytmów do praktycznie niemożliwych przejść w astronomicznych tempach. To wszystko znajduje się w tym dodatku. Spodziewajcie się ogromnego wyboru: niesamowicie szybkich temp, niszczących partii granych na dwóch centralkach i agresywnych fillsów. To death metalowe bębnienie w najbardziej surowej i silnej odsłonie. Wykonane zostało przez perkusistę, który w środowisku traktowany jest jak awangardzista.”

Death Metal MIDI Pack oferuje:

• Groove’y i przejścia inspirowane death metalem i muzyką ekstremalną
• Wykonanie: Dave McGraw (Cattle Decapitation)
• Około 400 indywidualnie nagranych plików
• Stabilne 4/4 i inne sygnatury
• Tempa od 88 BPM do 260 BPM
• Kategoryzacja części utworu (intro, zwrotka, refren, bridge, przejście, itp.)

Zapraszamy zapalonych metalowców (i nie tylko) na stronę producenta aby dowiedzieć się więcej o produkcie. Przedstawiamy również filmik promocyjny, w którym Dave opowiada o nowym dodatku do Superior Drummer.

Toontrack

Źródło 

Share