> > > Tuner Fish Lug Locks

Daj się zainspirować: Tuner Fish Lug Locks

W ramach naszej nowej serii filmów pod hasłem “Daj się zainspirować” przedstawiamy króciutkie klipy pokazujące praktyczne zastosowanie nieoczywistych, nowych lub dotychczas mało znanych, efektowych instrumentów perkusyjnych, hardware’u oraz akcesoriów pochodzących od najrozmaitszych producentów.

Pragniemy wyraźnie zaznaczyć, że są to klipy skupiające się na szybkim zaprezentowaniu możliwości danego instrumentu lub urządzenia, a więc bez zwyczajowej produkcji (kilka kamer, postprodukcja studyjna itd.). Chodzi o przekazanie widzom BeatIt we “flaszowej” formie samej idei związanej z danym produktem.

Tunerfish-Lug-locks

Tym razem przedstawiamy Tuner Fish Lug Locks, czyli nakładki blokujące główkę śruby strojącej bęben. Ich rybi kształt nie pozwala śrubie na obrót większy niż zaledwie kilka stopni, dzięki czemu instrument się nie rozstraja. Najlepsze ich zastosowanie to oczywiście werbel, który z racji najczęstszego uderzania najłatwiej się rozstraja. Jeśli ktoś jeszcze się z tym produktem nie spotkał, to warto się zainteresować…