> > > UK Drum Show 2017

Wrzesień w Anglii zapowiada się bardzo emocjonująco!

Wszyscy miłośnicy perkusji, perkusjonaliów oraz wszystkiego, co kojarzy się z wydawaniem dźwięków poprzez uderzanie w najróżniejsze przedmioty powinni zapisać sobie w kalendarzu dość istotną datę. 23 i 24 września 2017 to dni, w których odbędzie się UK Drum Show 2017. Impreza ta będzie przede wszystkim świętem bębniarzy i bębniarek, którzy bez wątpienia znajdą dla siebie coś interesującego podczas tych dwóch naładowanych atrakcjami dni. UK Drum Show będzie miał miejsce w Manchesterze, w jednej z najbardziej efektownych lokalizacji wystawowych- Manchester Central.

manchestercentral

Nie zabraknie oczywiście największych gwiazd z całego świata, które przyjadą tam, aby zagrać recitale solowe, prowadzić warsztaty, promować nowości, podpisywać autografy oraz spędzać czas tak miło, jak tylko się da. W tym roku będzie można zobaczyć oraz posłuchać takich artystów jak:

  • Stanley Randolph (Stevie Wonder)
  • John JR Robinson (Michael Jackson, Chaka Khan, Quincy Jones, i niezliczona ilość innych wielkich nazwisk)
  • Dennis Chambers (legenda funkowego grania, Carlos Santana, Funkadelic)
  • Richard Jupp (Elbow)
  • Bob Knight (Michael Buble, Nicole Scherzinger, Cee Lo Green)
  • Adam Betts (Three Trapped Tigers)
  • Craig Blundell
  • Michael Schack (Perkusista, DJ, producent)
  • Thomas Lang (chyba nie musimy nic dodawać)

Oprócz tego na UK Drum Show pojawi się wielu producentów sprzętu perkusyjnego z całego świata. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję do zapoznania się z nowościami, prototypami czy starymi, sprawdzonymi modelami lub rozwiązaniami danych marek. Nie zabraknie największych wystawców, takich jak TamaDrum Workshop, Zildjian, Paiste, Sonor, Ludwig, Sabian, Pearl czy Mapex. Najlepsze jednak w takich przedsięwzięciach jest odkrywanie mniejszych producentów, których dzieła czasem nie odstają jakością lub brzmieniem od konkurentów z samego szczytu. Dodatkowo można czasem trafić na pomysły, które zaskakują, a jednak okazują się bardzo użyteczne. Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie Was tam zaprosić. Po ubiegłorocznym London Drum Show wiemy, że warto odwiedzać wyspy właśnie w takich celach. Świetni artyści, dużo do zobaczenia (i obstukania), piękne miejsce oraz tysiące perkusyjnych maniaków- trzeba tam być!

Informacje o biletach: http://theukdrumshow.com/