> > > Daj się zainspirować: Vater Stick Mate

Daj się zainspirować: Vater Stick Mate Tambourine

W ramach naszej nowej serii filmów pod hasłem “Daj się zainspirować” przedstawiamy króciutkie klipy pokazujące praktyczne zastosowanie nieoczywistych, nowych lub dotychczas mało znanych, efektowych instrumentów perkusyjnych, hardware’u oraz akcesoriów pochodzących od najrozmaitszych producentów.

Pragniemy wyraźnie zaznaczyć, że będą to klipy skupiające się na szybkim zaprezentowaniu możliwości danego instrumentu lub urządzenia, a więc bez zwyczajowej produkcji (kilka kamer, postprodukcja studyjna itd.). Chodzi o przekazanie widzom BeatIt we “flaszowej” formie samej idei związanej z danym produktem.

Vater Stick Mate Tambourine przyda się jako wszechstronny tamburyn, który zajmuje bardzo niewiele miejsca. Montowany jest bowiem na samej pałce, a rzędy blaszek znajdują się nad dłonią. Wydaje bardzo przyjemny i charakterystyczny dźwięk, jest wykonany z bardzo lekkiego polimeru i pasuje do każdego rodzaju pałek, miotełek czy pałek kotłowych.

Vater Stickmate Tambo

Montaż Stick Mate Tambourine jest też bardzo łatwy- zajmuje dosłownie chwilę, przez co można go równie szybko zdjąć. Zapraszamy do obejrzenia naszej prezentacji:

Czy taki instrument znalazłby zastosowanie w waszym przypadku? Czekamy na opinie!