> > > Warsztaty M. Gołyźniaka

Maciej Gołyźniak – warsztaty we wrześniu

Maciej Gołyźniak – dobry znajomy BeatIt, znany z największych scen w Polsce mistrz groove’u – poprowadzi w najbliższym czasie dwie kliniki we współpracy z należącymi do ścisłej polskiej czołówki sklepami perkusyjnymi.

8 września Maciek zawita do poznańskiego Avant Drum Shop, a następnego dnia do podbydgoskiego Drumcenter. Podczas zajęć gospodarz warsztatów wykona kilka numerów ze swojej dyskografii, na bazie których omówi jego zdaniem najistotniejsze zagadnienia związane z grą, tzn. muzykalność, aranżacja, instrumentacja i współbrzmienie z innymi muzykami w zespole.

Istotą spotkania z Wami będzie:

– wskazanie nieco innych rozwiazań i innego podejścia do tematu pracy z instrumentem, orkiestracji czy roli instrumentu w zespole niż te powszechnie przyjęte

– wskazanie różnic pomiędzy pracą studyjną a koncertową z wyróżnieniem naistotniejszych elementów każdej z nich

– wspólna dyskusja na temat doboru środków wyrazu

Ponadto prowadzący zajęcia zamierza porozmawiać ze słuchaczami o mitach i prawdach związanych z pracą w studio i na koncertach, technicznych i brzmieniowych różnicach między pracą z instrumentem na scenie i w studio, a także podzielić się z Wami garścią informacji i przemyśleń dotyczących pracy muzyka, motywacji do pracy, sposobów koncentracji oraz dylematów zawodu, w oparciu o z górą dwudziestoletnie doświadczenie.

Jeśli są to tematy, które Was interesują lub jeśli po prostu chcecie spotkać się z jednym z najbardziej rozpoznawalnych bębniarzy w naszym kraju, to jest to informacja właśnie dla Was!

Oto szczegóły obu imprez:

8.09.2015, godz. 16.00 Avant Drum Shop

Szczegółowe informacje: (61) 622 72 87 lub sklep@drumshop.pl

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń!

9.09.2015, godz. 18.00 Drumcenter

Szczegółowe informacje: (52) 379 35 58 lub info@drumcenter.pl

Wstęp na obie imprezy jest BEZPŁATNY.

Goły banner-zbiorczy