> > > Warsztaty perkusyjne w Drumsetpro School: Beata Polak

Drumsetpro School to doskonała szkoła perkusyjna (wiemy, bo tam byliśmy), która daje możliwość nauki gry w każdym stylu muzycznym. Znalazła ona uznanie wśród Bębniarek i Bębniarzy, a także swoje stałe miejsce nie tylko na mapie placówek edukacyjnych w naszym kraju, ale polskiej mapie perkusyjnej w ogóle.

Niedługo, bo na początku grudnia, odbędą się tam indywidualne zajęcia z czołową polską perkusistką sesyjną i koncertową – Beatą Polak. Tysiące godzin spędzonych w studio i na estradzie, olbrzymie doświadczenie w dziedzinie edukacji perkusyjnej i ciekawa osobowość. To wszystko czeka każdego, kto na taką lekcję się zdecyduje.

Gdzie? Kiedy? Za ile?

Miejsce: Drumsetpro School, ul. Harcerska 1

Data: 8 grudnia 2018 r.

Cena: 100 zł za godzinę (dla uczniów szkoły zniżka 20%)

Kontakt: 515 295 767, info@drumsetpro.pl

Szczegółowe informacje dostępne pod tym linkiem: https://www.facebook.com/DrumsetproSql/photos/a.249141321900612/1157803017701100/?type=3&theater

Beata Polak w Drumsetpro School

Beata Polak to perkusistka i edukatorka o uznanej marce w naszym kraju. Obecnie współpracuje z takimi artystami jak Jorn Lande, 2Tm2,3, Wolf Spider, Tomasz Budzyński, a w swoim muzycznym C. V. może zapisać grę z Marylą Rodowicz i zespołami Syndicate, Armia, Houk, czy Sweet Noise. Beata jest oficjalną endorserką marek Pearl, Paiste, Remo oraz Pro-Mark.