> > > Werbel DW Jim Keltner Collector’s Series ICON

Marka Drum Workshop Inc. (DW) ogłosiła wydanie nowego werbla honorując tym Jima Keltnera. Jest to werbel z serii Collector’s ICON. Wyprodukowano tylko 250 takich instrumentów w Kalifornii, każdy z nich osobiście został oznaczony i podpisany przez Johna Gooda z DW.

“Wszyscy w DW jesteśmy zaszczyceni prezentując ten specjalny werbel z serii ICON, dla naszego dobrego przyjaciela oraz perkusyjnej legendy – Jima Keltnera. Jego wkład w środowisko perkusyjne jest ogromny i doskonale udokumentowany.”

Werbel został wykonany z 11 warstw ręcznie wybranego północnoamerykańskiego klonu hard rock z opatentowaną technologią VLT (Vertical Low Timbre), jest to przedmiot kolekcjonerski, który jest również grywalnym instrumentem studyjnej jakości!

Ten niepowtarzalny werbel jest wykończony fornirem z wycinanymi laserowo i ręcznie nakładanymi inkrustacjami z egzotycznego i barwionego drewna inspirowanymi zabytkowym zestawem kolekcjonerskim Jima, a także jego charakterystycznymi okularami i niestandardową kalifornijską tablicą rejestracyjną. Werbel wyposażony w hardware – Antique Bronze. Lugi znajdujące się w werblu to ulubione przez Keltnera w typie – “mini turret”, obręcze True-Hoops, maszynkę MAG throw-off, śruby True-Pitch, sprężyny True-Tone, naciągi DW by Remo. Komplet uzupełniają dodatki – przypinka fan clubu Keltnera, opaskana nadgarstek oraz certyfikat autentyczności.

Więcej informacji o tym instrumencie znajdziecie TUTAJ