> > > Wesołych Świąt!

Najlepsze życzenia świąteczne na pierwszą rocznicę BeatIt

Kochani, jak ten czas leci… Dr. Hackenbusch swego czasu ubrał to zjawisko w trochę inne słowa. Nam jednak nie wypada ich tu cytować, nawet tytułu tej pieśni nie przystoi nam przytaczać. Są Święta, a my z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy stwierdzić, że utwór ów, choć doskonale pasuje do refleksji związanych z dzisiejszą rocznicą, nie stanie się w najbliższej przyszłości kolejnym “Last Christmas“. Kto pamięta, ten pamięta. Kto nie pamięta, może się zapoznać z tematem dzięki niezastąpionemu YT.

Zrzut ekranu 2013-12-23 o 21.35.54

W Wigilię mija rok, od kiedy BeatIt opublikowało swój pierwszy materiał, a była to bitwa perkusyjna z udziałem Tomka Torresa. Przez ten czas przeprowadziliśmy wywiady z 28 artystami, byliśmy świadkami 17 ich występów, przetestowaliśmy kilkanaście urządzeń, zrealizowaliśmy kilka bitew perkusyjnych, byliśmy gośćmi w kanciapach, studiach, garderobach, a nawet domach muzyków. W sumie oddaliśmy Wam do obejrzenia przeszło 200 filmów (a będzie więcej!). Z tej okazji pragniemy podziękować wszystkim bohaterom naszych materiałów, a w szczególności tym, którzy nam zaufali na etapie przygotowywania strony, nie mając żadnych gwarancji, że zrobimy coś fajnego. DZIĘ-KU-JE-MY!

Osobne podziękowania należą się wszystkim Bębniarkom i Bębniarzom, a także osobom nie grającym na bębnach (bo i takie lubią BeatIt), które przez miniony rok do nas zaglądały, powiedziały o nas znajomym, zasubskrybowały nasz kanał, komentowały nasze filmy. Bez Was nie bylibyśmy tu, gdzie dziś jesteśmy, a plany na nadchodzące miesiące nie byłyby realistyczne. DZIĘ-KU-JE-MY!

Dziękujemy wreszcie sami sobie i klepiemy się po plecach. Blindman, Szopa, Viking, Zwierzu! Kawał dobrej (i wygląda na to, że komuś potrzebnej) roboty…

A wszystkim życzymy Wesołych Świąt, dużo radości i jakiegoś Collectorsa pod choinką!

drum shop