> > > Wincent RockKey

Daj się zainspirować: Wincent – kluczyk do strojenia bębnów

W ramach naszej nowej serii filmów pod hasłem “Daj się zainspirować” przedstawiamy króciutkie klipy pokazujące praktyczne zastosowanie nieoczywistych, nowych lub dotychczas mało znanych, efektowych instrumentów perkusyjnych, hardware’u oraz akcesoriów pochodzących od najrozmaitszych producentów.

Pragniemy wyraźnie zaznaczyć, że są to klipy skupiające się na szybkim zaprezentowaniu możliwości danego instrumentu lub urządzenia, a więc bez zwyczajowej produkcji (kilka kamer, postprodukcja studyjna itd.). Chodzi o przekazanie widzom BeatIt we “flaszowej” formie samej idei związanej z danym produktem.

Wincent 2Tym razem prezentujemy kluczyk do strojenia bębnów Wincent RockKey. Wystarczy spojrzeć na produkt, aby zrozumieć, że to narzędzie wielorakiego zastosowania. Jeśli któraś Bębniarka lub któryś Bębniarz jeszcze się nie spotkali z tym wynalazkiem, to warto się zaopatrzyć, podobnie jak w inne akcesoria tego producenta. Choćby w Avant Drum Shop (http://drumshop.pl/szukaj?orderby=position&controller=search&orderway=desc&search_query=wincent)…