> > > Wojtek Deręgowski artystą DW Drums!

Drum Workshop Inc. z dumą ogłosił, że polski perkusista Wojtek Deręgowski dołączył do ich listy artystów.

Wojtek jest jedną z najjaśniejszych i wschodzących gwiazd perkusji w Polsce. Jest intensywnie pracującym perkusistą koncertowym i sesyjnym, specjalizującym się głównie w hip-hopie, pop, R&B i muzyce elektronicznej. Wojtek grał z wieloma polskimi wykonawcami, w tym z Moniką Lewczuk, Sorry Boys, Marceliną i Rosalie, a obecnie koncertuje z ukraińską piosenkarką, aktorką i prezenterką telewizyjną Tiną Karol.

Wojtek studiował w bostońskiej szkole Berklee College of Music i jest także edukatorem, który z powodzeniem prowadzi lekcje online, kursy mistrzowskie i zajęcia na wszystkich poziomach gry na perkusji na swojej stronie https://www.wdrumlessons.com/. Jest również bardzo aktywny na mediach społecznościowych m.in. na swoich kanałach na Instagramie czy YouTube, gdzie regularnie zamieszcza filmy perkusyjne i lekcje.

Komentując swój zestaw DW Wojtek powiedział: „DW to dla mnie oczywisty wybór. Te bębny mają wiele do odkrycia, są inspirujące, a dźwięk jest nie z tego świata. Dodaj super solidną konstrukcję i wyjątkowy design. To wszystko jest tutaj i jest kompletne. Jestem dumny, że zostałem członkiem rodziny DW.”

Aby dowiedzieć się więcej o Wojtku Deręgowskim i innych endorserach firmy DW, odwiedź: http://www.dwdrums.com/