> > > Wydarzenia: Caban Drummer Fest 2021

Jak hucznie zapowiadają organizatorzy – Caban Drummer Fest powraca! Chrzanowski festiwal perkusyjny odbędzie się w tym roku, tym razem jednak w sali teatralnej Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie. 25 września 2021 roku organizatorzy zapraszają miłośników bębnów, muzyki i ciekawego spędzania wolnego czasu na kilka godzin perkusyjnej uczty. Uczestników czeka sporo grania, warsztatów i rozmów z artystami.

IV edycja Caban Drummer Fest to występy czworga muzyków. Na scenie zobaczymy takich perkusistów jak: Maciej Sobczak (muzyk sesyjny, prowadzi kanał na YouTube pod nazwą Mike Tremolo), Natalia Krząkała (zwyciężczyni ogólnoświatowego konkursu Hit Like A Girl), Piotr Pniak (legenda polskiej perkusji) oraz Łukasz `Icanraz` Sarnacki (znany m.in. z Corruption czy Virgin Snatch). Jak zapowiadają pomysłodawcy wydarzenia, można spodziewać się też kilku niespodzianek. Imprezę poprowadzi jak zwykle Eryk Gruca, współorganizator festiwalu.

Start imprezy zaplanowany jest na godz. 18:00, otwarcie bram na 17:30. Bezpłatne wejściówki na festiwal można odbierać w informacji/kasie Kina Sztuka w Chrzanowie od 20 sierpnia. Liczba miejsc jest ograniczona.

Link do wydarzenia na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/385773756474360/

Polecamy i zapraszamy w imieniu organizatorów i własnym!

Aby dowiedzieć się więcej o poprzednich edycjach i o aktualnym programie, polecamy odwiedzić oficjalną stronę festiwalu TUTAJ.

Oto Cezary Konrad podczas III edycji festiwalu w 2019 r.: